Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Netflix

Co už víme o 4. sérii Stranger Things?

Pokud netrpělivě čekáš na pokračování Stranger Things, tento článek je právě pro tebe! Prozradím ti, kdy vyjde 4. série a na co se v ní můžeš těšit.

V sobotu vypustil Netflix důležitou informaci, díky které víme, že čtvrtá série populárního seriálu Stranger Things vyjde už příští rok v létě. I přesto, že stále neznáme přesné datum, máme alespoň orientační představu o tom, kdy se budeme moct zavrtat do peřin a "bingewatchnout" všech devět dílů. Na pokračování totiž kvůli nekončící pandemické situaci čekáme opravdu dlouho.

O víkendu vyšel také nový trailer, který poodhaluje část děje. Eleven se nachází v kalifornské škole, kde se jako každý jiný žák snaží zapadnout do kolektivu – jí se to ale bohužel moc nedaří. Mikovi však píše o jejích dnech s nadšením a těší se na jarní prázdniny.

Hezký a pestrobarevný život plný klasických stereotypů jí ale opět moc dlouho nevydrží. To je ostatně dost dobře znát i ze čtyř trailerů, které Netflix začal vypouštět už v únoru 2020. Nejnovější dvouminutový teaser, o kterém se zmiňuji výše, nese název "Welcome to California". Tři předchozí se jmenují "From Russia with love...", "Eleven, are you listening?" a "Creel House".

Kromě teaserů jsou poprvé venku i názvy všech devíti epizod. Už jen díky nim víme, že nás nečeká žádná pohádka, ale spíš spousta nenadálých situací a zvratů.

  1. The Hellfire Club
  2. Vecna’s Curse
  3. The Monster and The Superhero
  4. Dear Billy
  5. The Nina Project
  6. The Dive
  7. The Massacre At Hawkins Lab
  8. Papa
  9. The Piggyback.
Co tě čeká v listopadu? 👀

Netflixem nabitý listopad. Tiger King 2, Big Mouth i Narcos

@heyfomo.cz

Všechny nové informace vydal Netflix v rámci oslav “Stranger Things Day”, jenž připadá na 6. listopadu 1983. Tímto datem si společnost připomíná den, kdy v převrácené dimenzi zmizel Will Byers (Noah Schnapp). Tragická událost totiž rozpohybovala děj první série.

🤯

Netflix boří hranice průmyslu, nově začal nabízet i hry

@heyfomo.cz