Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Netflix

Netflix boří hranice průmyslu, nově začal nabízet i hry

Netflix se rozhodl zbořit hranice zábavního průmyslu. Nově svým předplatitelům kromě filmů a seriálů nabízí i hry na mobil. Ty jsou zatím bohužel dostupné pouze vlastníkům telefonů s Androidem.

Po několika měsících testování Netflix u své aplikace pro Android zpřístupnil i mobilní hry. Celkem se zatím jedná o 5 her, přičemž dvě z nich jsou z prostředí Stranger Things, a dokonce jsou dostupné i v češtině.

Jak už bylo řečeno, hry jsou zatím dostupné pouze pro majitele androidů, jelikož verze pro iOS se teprve chystají. Netflix se každopádně hodlá v příštích měsících zaměřit právě na vývoj her a současnou nabídku rozšiřovat.

Mezi dostupné hry patří:

  • Stranger Things: 1984

  • Stranger Things 3: The Game

  • Shooting Hoops

  • Card Blast

  • Teeter Up

Některé hry budou vyžadovat neustálé připojení k internetu, jiné však podle streamovacího giganta půjde hrát i offline, takže si při krácení času hraním na cestách nebudete muset zbytečně plýtvat data.

"Možná se někdy dokonce dočkáme hry, ze které následně na Netflixu vznikne film nebo seriál. Bude úžasné propojit tato odvětví a udělat z Netflixu místo s různými formami zábavy," řekl CEO Netflixu Greg Peters.

👀

Carol Baskin žaluje Netflix, vadí jí trailer na Tiger King 2

by @heyfomo.cz