Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co o tobě vypovídá tvé Venus sign?

V osobním horoskopu máš několik planet a v nich se nachází jednotlivá znamení. Pojďme si rozebrat tvoji Venus sign!

Náš osobní horoskop (birth chart) obsahuje spoustu klíčových bodů v podobě planet a domů. V této sérii článků se ti pokusím přiblížit jednotlivé planety a význam znamení, které se v těchto planetách nachází a co o tobě vypovídají.

Planeta Venuše

Venuše je důležitou planetou v našem osobním horoskopu, protože nám prozrazuje, jak milujeme, flirtujeme, co požadujeme od naší drahé polovičky nebo třeba jaký máme styl, vkus a jaké věci se nám líbí. Je planetou lásky, krásy a bohatství. Dále nám proto dokáže sdělit, jaký má daný člověk vztah k penězům a jak si dokáže vydělávat.

Pokud chceš někoho sbalit, zjisti si jejich Venus sign, protože to ti řekne všechny potřebné informace. Taky budeš vědět, co daná osoba miluje, kdy se cítí milována a jak jí dáš lásku najevo.

Oběžná doba Venuše je 224 dnů a jelikož se nachází velmi blízko Země, často se objevuje ve stejném znamení jako Slunce (ale není to pravidlem, někdy je to znamení před/po tvém slunečním znamení).

Co o tobě vypovídá tvůj Mars sign?

by @elvihradilkova

Venuše v jednotlivých znameních

V Beranu: Tento člověk je velmi vášnivý partner, který jde do vztahů po hlavě a po hlavě jde i do různých zaměstnání. Rychle se zamiluje, ale stejně rychle se i odmiluje. Bývá majetnický.

V Býku: Elegantní, krásný člověk, který miluje doteky a date nights v restauraci. Potrpí si na drahé a krásné věci, rád dává/dostává dárky. Jsou velmi smyslní a ve vztahu s nimi ti určitě láska chybět nebude.

V Blížencích: Ve vztazích bývají přelétaví, často nevědí, co chtějí. Takový člověk má však velké charisma, skvěle flirtuje a dokáže sbalit kohokoliv. Důležitá je pro ně komunikace a svou lásku dávají najevo verbálně.

Zdroj: Pinterest

V Raku: Starostlivý jedinec, u kterého je jeho rodina a blízcí na prvním místě. S takovým člověkem po tvém boku se budeš cítit jako doma. Má ochranářské pudy, rád se mazlí a rozmazluje svého partnera.

Ve Lvu: Chtějí být za každou cenu main characters a milují, když jsou milování a uctíváni. Partnery si vybírají především podle vzhledu a často mívají milence/milenky. Potrpí si na dárky a jsou to shopaholici.

V Panně: Lidé s Venuší v Panně se perfektně hodí na designéry, architekty a návrháře, protože mají velký smysl pro detail, jsou perfekcionisté. Ve vztazích jsou věrní, rádi pečují o svého partnera, ale zároveň chtějí trošku drama.

Ve Vahách: Rozený romantik, který miluje večeři při svíčkách, něhu, mazlení a velká gesta lásky. Je pro něj důležitá harmonie ve vztahu a aby si oba partneři byli rovnocenní.

Ve Štíru: Velmi temné postavení Venuše. Takový člověk bude mít svůdný pohled a každý na něj bude mít crush. Ve vztahu je však velmi žárlivý, majetnický, někdy i manipulativní, ale na druhou stranu velmi vášnivý a v posteli se s ním nudit nebudeš.

Ve kterém znamení se narodilo nejvíce sériových vrahů?

by @elvihradilkova

Ve Střelci: Venuše ve Střelci se nechce vázat a mít jen jednoho partnera. Zároveň v ní vládne ohnivý živel a nebojí se projevit své city a náklonnost. Ocení pravdomluvnost.

V Kozorohu: Člověk s Venuší v Kozorohu má tvrdou skořápku, trvá mu, než si někoho připustí k tělu a začne někomu důvěřovat. I do vztahů chodí s rozvahou. Je věrný, ale své city hned neprojeví. Kariéra je pro něj důležitější než vztah.

Ve Vodnáři: Ve Venuši ve Vodnáři proudí spousta vzdušné energie, a proto jsou tito lidé přelétaví, moc vážných vztahů za život nemají a žijí spíše ve své hlavě. Hledají si zajímavého, originálního partnera. Oceňují kvalitní módu a vzdělání.

V Rybách: Velký romantik snílek a idealista! Je pro něj důležité, aby s partnerem měli stejné/podobné koníčky a milovali podobně. Venuše v Rybách je velmi empatická a citlivá s velkým srdcem.

Zdroj: Pinterest