Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Ve kterém znamení se narodilo nejvíce sériových vrahů?

Lvi, Váhy, nebo Kozorohové? Ani jedno! Ve kterém znamení se narodilo nejvíce sériových vrahů?

Se začínající spooky season a blížícím se Halloweenem spousta z nás vyhledává děsivé filmy, seriály, dokumenty a podcasty o sériových vrazích. Co mě zajímá, je, jestli je však nějaká spojitost se sériovými vrahy a jejich znamením zvěrokruhu.

Podle studie z roku 2021, kterou vytvořila stránka zodiacsign.com, tam shoda je! Analyzovali skoro 500 sériových vrahů (485) a pár znamení jednoznačně dominovalo. Výsledek je takový, že od každého z těchto znamení analytici napočítali 46: Ryby, Raci, Štíři a Střelci.

Zdroj: zodiacsign.com

Je to překvapivé, nebo to dává smysl?

V TOP 4 se nachází všechna znamení vodního živlu. O těchto signs (Ryby, Rak, Štír) se často říká, že jsou manipulativní a i přes svůj milý a něžný zevnějšek mají temné myšlenky (především Štíři). Vodní živel je taky známý pro extrémní žárlivost a je majetnické sklony, především co se týče jejich přátel, rodiny a partnerů. Emoce Ryb mohou být náchylné k vymykání se kontrole, zatímco Raci se mohou cítit izolovaní, protože nejsou schopni splynout s okolním světem. Co se týče Střelců, ti přistupují k životu bez filtru skrze slova a činy. A na základě toho mě výsledek vůbec nepřekvapil.

Je dobré randit se stejným znamením zvěrokruhu?

by @elvihradilkova

Co mě však překvapilo, bylo nízké umístění Blíženců, kteří bývají často velmi crazy. Jejich sesterská znamení, Váhy a Vodnář, se umístila velmi vysoko, zatímco Blíženci jsou předposlední.

Obecně z toho nejlépe vyvázl zemský živelneboli Býci, Kozorohové a Panny. Tento živel mívá klidné povahy, hádky řeší také v klidu, mají rádi kompromis apod.

Nejznámější sériový vrazi a jejich znamení

Jeffrey Dahmer – Blíženci

Z kanibalistického vraha Jeffreyho Dahmera běhá mráz po zádech. Nejděsivější Americký vrah zavraždil 17 mladých mužů, které lákal k němu domů. Na svých obětech se dále dopouštěl nekrofilie a kanibalismu.

Zdroj: Pinterest

Ted Bundy – Střelec

Ted Bundy je bezpochyby jedním z nejznámějších sériových vrahů 20. století. Díky jeho šarmu mu nedělalo problém svádět mladé ženy, které následně vraždil. Sám se přiznal ke 30 vraždám v průběhu 4 let, ale skutečné číslo dodnes nikdo neví.

Zdroj: Pinterest

John Wayne Gacy – Ryby

Sadistický vrah John Wayne Gacy aka Killer Clown se zapsal do historie tím, že se převlékal za klauna a následně týral a zavraždil 33 mladých mužů na svém ranči.

Zdroj: Pinterest

Richard Ramirez – Ryby

Richard Ramirez byl zatčen za 43 obvinění, včetně několika vražd v Kalifornii. Nechvalně proslulý noční stalker (The night stalker), který „pracoval“ vždy v noci, nosil při svých vražedných výpravách černé oblečení, aby splynul s okolím. Vkradl se obětem do domu, kde je následně zavraždil.

Zdroj: Pinterest