Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co o tobě vypovídá tvůj Mars sign?

V osobním horoskopu máš několik planet a v nich se nachází jednotlivá znamení. Pojďme si rozebrat tvůj Mars sign!

Náš osobní horoskop (birth chart) obsahuje spoustu klíčových bodů v podobě planet a domů. V této sérii článků se ti pokusím přiblížit jednotlivé planety a význam znamení, které se v těchto planetách nachází a co o tobě vypovídají.

Planeta Mars

Mars je jednou z nejdůležitějších planet ve tvém birth chartu, ovládá tvou energii, odhodlání a je planetou sexu. Pohání nás kupředu a poukazuje na to, jak dosahujeme svých cílů a jak moc si stojíme za svým názorem. Odhaluje také to, jak se chováme, když někoho milujeme a toužíme po něm. Dále nám ukazuje naši maskulinní stránku.

Jestli nevíš, v jakém znamení máš Mars, vytvoř si birth chart, ze kterého jej vyčteš tady!

Proč je tvůj ascendent důležitější než tvé sluneční znamení a co o tobě vypovídá?

@elvihradilkova

Mars v jednotlivých znameních

V Beranu: Tito lidé jsou velmi cílevědomí a kolikrát jdou přes mrtvoly, aby dosáhli svého. Mohou dělat ukvapené názory a být hluční. Jsou velmi vášniví a touží po akčním životě.

V Býku: Lidé s Marsem v Býku jsou pilní a mají nesmírně silnou vůli. I přes to, že se jim kolikrát nechce, díky jejich vůli daný úkol vždy včas dokončí. Jsou sexuálně založení.

V Blížencích: Lidé s tímto Marsem bojují pomocí slov a dokáží díky nim dosáhnout velkých věcí. Nikdy nemají problém něco vykomunikovat. Svého partnera/partnerku vzrušují a svádí pomocí slov.

V Raku: Tito lidé dávají veškerou svou energii do rodiny, přátel, pertnera/partnerky a domácích mazlíčků. Většinou se jejich cíle pojí právě s jejich blízkými. Mají ochranářské instinkty, ale pro někoho mohou působit slabě.

Ve Lvu: Rození vůdci! Člověk s postavením Marsu ve Lvu bude jeden z nejcílevědomějších lidí, které znáš. Ale pozor, vše, co dělají, dělají jen a pouze pro sebe a pro svůj užitek. Mohou být sobečtí. Mají velké charisma, díky kterému sbalí kohokoliv.

Birth chart guide: Na co se zaměřit u partnera?

@elvihradilkova

V Panně: Velmi praktičtí lidé, kteří si potrpí na disciplínu, pevné plány a jejich dodržování. Když mají nějaký cíl, mají i přesně naplánovaný postup. Postupují strategicky a přemýšlejí o následcích, které způsobí jejich rozhodnutí.

Ve Vahách: Tito lidé předávají svou energii a čas do mileneckých a partnerských vztahů. Tohle postavení může být velmi toxické a takový člověk se bude rád hádat a vyhledávat spory.

Ve Štíru: Člověk s Marsem ve Štíru působí tajemně, ale něčím tě bude extrémně přitahovat. Je silně zaměřený na sex a vášeň – jsou dokonalí milenci. Takový člověk do svého života a života lidí kolem sebe přináší drama. Za svými cíli jde přes mrtvoly stejně jako Mars v Beranu.

Ve Střelci: Tento člověk nemá rád, když jej někdo nebo něco omezuje. Jsou to dobrodruhové a na rozdíl např. od Marsu v Panně nemají rádi plánování a rutinu. Jsou energičtí a žijí z minuty na minutu.

V Kozorohu: Lidé s Marsem v Kozorohu jsou jedni z nejúspěšnějších, protože jsou ambiciózní, ctižádostiví, pilní a odhodlaní. Pokud mají nějaký cíl, dosáhnou jej za každou cenu. Zároveň jsou často bezohlední.

Zdroj: Pinterest

Ve Vodnáři: Mars ve Vodnáři je trošku rozlítaný a neví, co v životě chce. Jeho cíle se neustále mění, je často vystresovaný a v úzkostlivých stavech. I přes to dokáže být pilný student.

V Rybách: Mars v Rybách žije láskou a svou energii předává do svých přátel a partnerů/partnerek. Jsou to snílci a nejspíš mají seznam toho, čeho v životě chtějí dosáhnout. Jsou kreativní.

Na jaké kombinace s Marsem se zaměřit?

Více ohledně tvého Marsu můžeš vyčíst z různých kombinací s ostatními planetami a domy. Pro lepší pochopení tvého Marsu se zaměř i na tvou Venuši. Venuše je spojena s láskou a Mars zase s touhou a sexem. Dále se zkus zaměřit na svůj Mars a druhý, šestý, osmý a desátý dům. Tyto domy jsou spojovány s financemi, majetkem, cíly, ambicemi a prací a v kombinaci s Marsem můžeš detailněji zjistit, jak se budeš v těchto oblastech uplatňovat a jak budeš dosahovat úspěchu.