Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento měsíc udělalo radost #3

Výlet do Říma, otevření nového pivovaru, piercing, Jack Harlow a Bastille. To jsou maličkosti, které mi tento měsíc udělaly radost.

Výlet do Říma

Největší radost mi tento měsíc udělal rodinný výlet do Říma. Po dlouhé době jsme vyrazili někam jen s mámou a bráchou. Řím byl skvělá volba, a to nejen díky nádhernému slunečnému počasí, ale taky díky jídlu. Tolik focaccii jsem nesnědla snad za celý život.

Doporučuji vyrazit do Říma na začátku listopadu, počasí je totiž stále krásné a město nebude tolik přelidněné jako v létě!

Automat Matuška

Pivovar Matuška otevřel svoji první hospodu Automat v Dejvicích, přímo u zastávky metra Hradčanská!

Máme tedy na Praze 6 nový podnik, který přináší výborné pivo, zábavu, gastronomický zážitek a spoustu zelené! Navíc to mám pěšky asi jen 5 minut, to může být výhoda, ale i problém...

Piercing

Opilecká rozhodnutí nemusí vždy znamenat katastrofu. Já si tento měsíc nechala spontánně propíchnou ucho.

Plánovala jsem to sice už dlouho, ale nedokázala jsem se k tomu dokopat. Ach ta lenost. Když se mi však na jedné akci dostalo možnosti nechat si uši na místě propíchnout, neváhala jsem. Možná za to mohly ty čtyři drinky, které jsem vypila těsně před tím, možná ale ne! Alespoň mi pomohly trošku utlumit tu bolest.

S rozhodnutím jsem naprosto spokojená a příští týden si chci jít nechat propíchnout i druhé ucho, tak uvidíme.

Friendly reminder: Dělej víc spontánních rozhodnutí!

MĚSÍC VE ZNAMENÍ KONCERTŮ

Tento měsíc se nesl ve znamení koncertů. Stihla jsem hned dva, a to Jacka Harlowa a Bastille.

JACK HARLOW

Na Jacka Harlowa jsem se těšila jako malá, za poslední rok jsem si totiž zamilovala jeho hudbu a objevoval se mi ve všech playlistech na Spotify. Na koncert jsme vyrazily s Debi, Kájou a Dimi. Holky se moc nechtěly cpát dopředu, ale já Jacka musela vidět zblízka, naštěstí se mnou šla k pódiu aspoň Debi a viděly jsme ho krásně!

Get to know: Jack Harlow. K rapu ho přivedla máma

by @terezasvehlova

Koncert jsem si náramně užila, po většinu času jsem křičela nebo zpívala, zbytek jsem protancovala. Na koncertu se mi líbilo, že měl příběh. Jack každý song uvedl nějakou historkou, to vytvářelo skvělou atmosféru. Snažil se i o pár českých slov a neustále říkal DĚKUJI.

P. S. Jack je naživo ještě víc hot

BASTILLE

Druhý koncert tento měsíc byla britská indie-rocková kapela Bastille.

Get to know: Bastille

by @heyfomo.cz

V den koncertu jsem měla školu a dlouhé natáčení, moc se mi popravdě na koncert nechtělo, byla jsem doopravdy unavená a viděla jsem se spíš v posteli.

Byla jsem však ráda, že jsem šla! Koncert mě nabil velmi pozitivní energií, a dokonce jsem znala mnohem víc písniček, než jsem si myslela!

Co tento měsíc udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.