Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co je HHC?

Jedním z nejnovějších kanabinoidů je hexahydrokanabinol, obvykle zkrácený na HHC. Co to vlastně je a jaké má účinky v porovnání s THC?

Co je HHC?

HHC je minoritní kanabinoid, který se vyskytuje v konopí. Vzhledem k tomu, že komerční výroba HHC se teprve rozjíždí, není tato látka zatím tolik známá.

Jak se HHC vyrábí?

Podle webu cbdsvet.cz bylo HHC objeveno ve 40. letech 20. století chemikem Rogerem Adamsem, který ho vytvořil přidáním vodíku do molekuly THC.

Psychedelika dokáží léčit deprese lépe než antidepresiva, ukazují studie

by @eevelka

Co to s člověkem udělá?

HHC není THC, ale má velmi podobné účinky. Rozhodně se nepodobá CBD. Uživatelé uvádějí, že se po užití HHC cítili „high“, jako kdyby měli menší dávku THC. Ovšem téměř vše, co víme o účincích HHC, neprošlo řádným zkoumáním a nejedná se oficiální a potvrzené informace, píše Healthline. HHC se dokonce může podle odborníků objevit na testech na drogy.

A je to vůbec bezpečné?

There's little solid research that verifies the safety of HHC. Because of the lack of research into HHC, the side effects of HHC are unknown. We don't know whether it produces serious long-term side effects.
Healthline

Je HHC legální?

HHC dnes běžně najdeš v obchodech s CBD, a dokonce i v automatech, které se vyskytují ve městech. Na co je však třeba upozornit, je fakt, že látka má podobné účinky jako THC a je prodávána v automatech bez jakéhokoliv omezení. Koupit si ji tedy můžou i děti, což by se rozhodně nemělo dít.

Kongres učinil rostlinu konopí a všechny její deriváty federálně legálními v zemědělském zákoně z roku 2018, pokud rostlina nebo cokoli z ní vyrobené obsahuje méně než 0,3 procenta delta 9 THC, píše web cbdsvet.cz.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.