Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: Sabrina Carpenter

Pojď si se mnou dnes rozebrat astrologický birth chart zpěvačky a herečky Sabriny Carpenter.

Americká zpěvačka, textařka a herečka Sabrina Carpenter je poslední dobou velkou it girl Gen Z. Svou kariéru začala jako herečka v seriálu na Disney Channelu Riley ve velkém světě. Ve stejném období začala vydávat své první singly, alba, ale i nadále pokračovala ve své herecké kariéře. V posledních dvou letech zažila Sabrina svůj největší boom, částečně i díky dramatu mezi ní, Olivií Rodrigo a jejím ex přítelem Joshuou Bassettem. Nyní randí s hvězdou filmu Saltburn Barrym Keoghanem a její song Espresso trenduje snad všude na TikToku.

Sabrina Carpenter - 11. května 1999

Celebrity birth charts: Taylor Swift

@elvihradilkova

Down to earth Taurus

Mimo to, že je teď Sabrina trendy a rozebrat její birth chart se přímo nabízelo, napadlo mě to i z toho důvodu, že má dnes narozeniny! Což mimo jiné znamená, že její znamení je Býk. Ve svém nitru stojí nohama pevně na zemi, je cílevědomá, realistická, ráda nakupuje a je pro ni důležitá láska, ale i kariéra. Býci mají talent na to skvěle zharmonizovat jejich osobní a pracovní život. To vidíme i u Sabriny, které se neskutečně daří v její hudební kariéře, ale ve svém volném čase chodí na randíčka s přítelem Barrym.

Jakožto Býčice umí být i pěkně tvrdohlavá a ráda si stojí za svým názorem. Naštěstí tohle zjemňují další aspekty birth chartu, ke kterým se brzo dostaneme. Býci drží své slovo a nezradí tě, takže každý by si zasloužil ve svém životě Býka! Dále jsou díky planetě Venuši přirození milovníci a láska je pro ně klíčová. Pokud se necítí milovaní, mají špatnou a smutnou náladu, kterou například v případě Sabriny projektují do textů písní. V neposlední řadě je tohle znamení dobrosrdečné, spolehlivé, nemá rádo drama, hádky a je s ním klid.

Celebrity birth charts: Jacob Elordi

@elvihradilkova

Emoční horská dráha díky Měsíci v Rybách

Druhým velmi důležitým aspektem v astrologii je měsíční znamení. Měsíc ovlivňuje naše emoce, city a prožívání různých životních situací. Sabrinin Měsíc se nachází ve vodním znamení Ryb. Tohle postavení je hodně sporné, protože na jednu stranu takový člověk působí jako skvělý psycholog, ke kterému můžeš s čímkoliv zajít, pomůže ti, podpoří tě a bude s tebou prožívat naprosto vše. I své emoce prožívá opravdu hodně, dobré i ty špatné. A tady přichází ta druhá, stinná, stránka. Měsíc v Rybách je crybaby, v jednu chvíli se směje na celý svět a poté pláče. Někdy to s nimi může být opravdová horská dráha, pokud se nenaučí své emoce ovládat. Citlivosti Sabriny si můžeme všimnout v jejích písních.

The IT girl a popstar: Sabrina Carpenter

@adelakutilova

Venuše v Raku - Pečující lover girl

Emoce a love life ovlivňuje i postavení Venuše. To nám řekne, jak daný člověk miluje a jeho záměry v milostném životě. Sabrinina Venuše se nachází v Raku, což je strašně krásné postavení. Venuše v Raku je totiž pure soul, která má velké srdce, ráda se stará o své blízké a když se zamiluje, tak je to opravdu velmi vážné. Její přátelé, přítel a rodina se s ní cítí comfy a je jejich safe place. To dává smysl i v kombinaci s Měsícem a Slunečním znamením. Ze Sabriny vyzařuje pocit bezpečí, klidu, lásky, empatie. Svou drahou polovičku nejspíš ráda rozmazluje, potrpí si na randíčka a kvalitní společně strávený čas. Jediné negativum je opět přehnaná přecitlivělost, takže si dokážu představit, že se Sabrina dokáže rozbrečet, když daný den nedostává dostatek pozornosti od svého bf.

Merkur v Býku - cílevědomá girlboss

Její Slunce v Býku podporuje Merkur také v Býku. Za mě je to skvělé postavení jak do vztahů, tak do pracovního života. Merkur je planetou komunikace a kariéry a takový člověk bude velmi cílevědomý, často se soustředí na kariéru a to, jak ho vnímá veřejnost a také klade důraz na deadliny. Co slíbí, to také dodrží! Jediná nevýhoda je, že může někdy tápat v komunikaci a nepřistupuje na kompromisy. I když ti třeba 3 dny neodpoví, věř, že i přes to své slovo dodrží.

Kam dál?

Taurus season: Čas lásky, úspěchu, ale i odpočinku

@elvihradilkova