Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: Taylor Swift

Co o současné královně popu prozradí astrologie?

Úspěšnou zpěvačku Taylor Swift musí znát každý. Buď ji miluješ a považuješ se za swiftie, nebo ji ani nemůžeš slyšet. Koneckonců je Taylor jedna z nejznámějších světových interpretek, držitelka několika cen Grammy a pyšná kočičí máma. Dnes se podíváme na to, co o ní prozradí její birth chart!

Taylor Swift – 13. prosince 1989, 5:17AM

Celebrity birth charts: Sestry Bella a Gigi Hadid

by @elvihradilkova

Optimistka, co touží po dobrodružství

Taylor se narodila pod ohnivým znamením Střelce, to z ní dělá rozenou optimistku, která se ve všem a ve všech snaží najít to dobré. Střelci nedovolí, aby jim něco nebo někdo v životě překážel na cestě k úspěchu. Slunce ve Střelci Taylor krásně vystihuje v tom smyslu, že je velmi společenská a outgoing. Miluje vystupovat před desetitisíci lidí a dělat girl nights s jejími nejlepšími kamarádkami. I přesto, že to Taylor kolikrát v životě nemá lehké, snaží se zůstat stále dobře naladěná.

Celebrity birth charts: Sestry Bella a Gigi Hadid

by @elvihradilkova

S Měsícem v Raku nemá problém vyjadřovat své pocity

Taylořin Měsíc se nachází v citlivém Raku. Tato pozice Měsíce je jedna z nejlepších, protože Rakovi vládne právě Měsíc. Tohle postavení je o našich citech a emocích, které dáváme najevo. Raci jsou velmi citově založení a umí říct, co cítí. To můžeme slyšet v Taylořiných písničkách, kde posluchače často nechá nahlédnou do jejího života a srdce. Taylor je perfektní textařka a každý z nás by našel minimálně jeden její song, ve kterém by se našel. Chci mít stále ostré pero, tenkou kůži a otevřené srdce, Swift prozradila během závěrečného vyprávění svého dokumentu Miss Americana.

Zdroj: Pinterest

Její pestrý milostný život vysvětluje postavení Venuše a Marsu

Venuše je především planetou lásky a prozradí nám o člověku, koho přitahuje a jak miluje. U Taylor se Venuše nachází ve Vodnáři, a to může být celkem oříšek. Nejvíce chce být s někým, kdo je pro ni intelektuální výzvou a drží krok s jejím ostrým smyslem pro humor. Venuše také ukazuje, čeho si na druhém člověku ceníme a co u něj hledáme, a Taylor Swift se svou Venuší ve Vodnáři je někdo, kdo hledá milence, který bude spíše její nejlepší přítel. Je třeba někoho opravdu výjimečného, aby se Venuše ve Vodnáři bezhlavě zamilovala a vydržela s ním dlouhodobě.

Nahlédnout do jejího milostného života nám pomůže i planeta Mars, kterou má Taylor ve Štíru. Mars je planetou sexu, agrese a dramatu. Opět je to poměrně dobré postavení, protože Štírům právě tato planeta vládne. A co to o královně popu prozradí? Je divoká milenka, která je silně zaměřená na sexuální přitažlivost. Zároveň do svého života s tímto postavením přivolává drama jako nikdo jiný. To není žádnou novinkou, vzpomínáš na kauzu mezi ní a Kanyem Westem, na základě které nahrála album Reputation? Big Scorpio Mars energy!

Bad b*tch s velkým srdcem

Hlavní aspekty birth chartu Taylor Swift za mě velmi přesně odrážejí její povahu. Měsíc v Raku z ní dělá skvělou umělkyni, která se nebojí otevřít a říct, co cítí. Zároveň Slunce ve Střelci a Mars ve Štíru poukazují na její bad b*itch energy.

Zdroj: Pinterest