Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: IG @ornellakoktova

Celebrity birth charts: Ornella Koktová

Pojď si se mnou rozebrat birth chart české reality TV star a podnikatelky Ornelly Koktové!

Další celebritou, které budu rozebírat astrologický birth chart, je Ornella Koktová. Ornella se proslavila skrze svou rodinu Štikových, kteří o sobě nechali natočit reality show Štiky. Se svým manželem Josefem Koktou se objevila ve Výměně manželek a nedávno jsme ji mohli vidět i v nejnovější sérii Survivoru, kde už bohužel vypadla (přesněji odstoupila). Mimo to podniká a vlastní dvě firmy. Ornella se dříve věnovala i modelingu a od dětství jezdí na koni.

Ornella Koktová - 17. února 1993

Celebrity birth charts: Mikýř

@elvihradilkova

SPOLEČENSKÁ A PODNIKAVÁ VODNÁŘKA

Sluneční znamení Ornelly je vzdušné znamení Vodnáře. Za mě to na ni krásně sedí. Vodnář je znamením pokroku, stále se ženou dopředu, jsou bystří a podnikaví. Zajímají se o nové technologie a rádi vymýšlí nové nápady. Povaha Vodnáře podnikatelce Ornelle velmi svědčí. Podnikavý duch jí zajišťuje úspěch. Vodnáři jsou také velmi společenští, ale umí přepnout na vlka samotáře ze dne na den. To jsme mohli vidět například v reality show Survivor, kde se Orny často stranila, ale i přesto byla týmovou hráčkou. Tohle znamení je také velký snílek. Temná stránka Vodnáře tkví ve sklonech k dekadentní náladě. Pokud se v životě necítí naplnění nebo je něco trápí, často nachází útěchu například v alkoholu a jiných závislostech. Jejich pohled na svět a přemýšlení může být pro mnohé nepochopitelný.

MĚSÍC V KOZOROHU NEDÁVÁ NAJEVO SVÉ EMOCE

Důležitým aspektem při analýze osobního horoskopu je měsíční znamení neboli Moon sign. Ten ovlivňuje naše prožívání a emoce. Sice jsem to nezmiňovala u slunečního znamení, ale Vodnáři jsou jedním z nejchladnějších znamení celého horoskopu. Mají před sebou zeď. To umocňuje měsíční znamení Ornelly, které se nachází v Kozorohu. Tato pozice je problematická, protože tito lidé odmítají emoce, působí nedostupně a chladně. Trvá jim, než se někomu otevřou a nechají prolomit svou tvrdou skořápku.

Celebrity birth charts: Ondřej Novotný

@elvihradilkova

To mi o Ornelle říká, že se ráda seznamuje, ale ne hned se danému otevře a nechá ho nahlédnout do její duše a srdce. Tohle mohlo být i důvodem, proč se jí v životě dlouho nedařilo najít toho pravého.

VELKÁ SRDCAŘKA DÍKY ZNAMENÍ VENUŠE A MARSU

Naše mezilidské vztahy nejvíce ovlivňují znamení Venuše a Marsu. Venuše je planetou lásky a řekne nám, jak daný člověk miluje, jaké má srdce, a Mars je zase planetou sexu, akce a díky němu dokážeme odhadnout, do čeho dává člověk svou energii. Kombinace těchto placements je u Ornelly celkem zajímavý, ale ve své podstatě dává perfektní smysl.

Venuše Ornelly se nachází v ohnivém znamení Berana a v lásce bude stejně ohnivá. Takový člověk je vášnivý partner a do vztahů jde po hlavě. Rychle se zamiluje, ale stejně rychle se dokáže i odmilovat, pokud to nebude cítit. Ve vztahu je to s ní nejspíš horská dráha, tato pozice Venuše se ráda hádá, má svou hlavu a tvrdohlavě si stojí za svým názorem. Zato má velké srdce, a když se doopravdy zamiluje, může to být na celý život.

Tip pro jejího manžela: raději bych se s ní do hádek nepouštěla, nikdy to nevyhrajete, ona má svou hlavu.

Nyní se přesouváme na rozbor znamení Marsu, které má Ornella v Raku. Tohle je opravdu krásná pozice a potvrzuje Ornellino velké srdce a oddání své rodině. I přes svou tvrdou skořápku v podobě slunečního a měsíčního znamení se uvnitř skrývá velká srdcařka. Mars v Raku dává veškerou svou energii do rodiny, přátel, partnera a svých domácích mazlíčků. A to vidí i lidi, kteří Orny neznají - své děti a manžela miluje a pro svého koně by dýchala.

Celebrity birth charts: Veronica Biasiol

@elvihradilkova