Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: Ladislav Krejčí

Pojď si se mnou rozebrat astrologický birth chart fotbalisty Ladislava Krejčího.

Ladislav Krejčí, narozený 20. dubna 1999 v Rosicích u Brna, je český profesionální fotbalista. Do nedávna působil v klubu AC Sparta Praha, kde jeho kariéra nabrala obrátky. Své fotbalové začátky prožil v místním klubu FC Zbrojovka Brno, odkud se v roce 2016 přesunul do Sparty, kde postupně prorazil do A-týmu, a stal se z něj jeden z nejperspektivnějších českých fotbalistů své generace. Nyní přestoupil do španělského klubu Girona FC a hraje za český národní tým na Euru 2024.

Ladislav Krejčí - 20. dubna 1999

Celebrity birth charts: Mikýř

@elvihradilkova

IMPULZIVNÍ A SOUTĚŽIVÝ BERAN

Krejčí se ještě tak tak stihl narodit v ohnivém znamení Berana, které perfektně popisuje jeho životní cíl a dráhu. Beran je v astrologickém kalendáři prvním znamením, a proto jsou lidé narozeni pod tímto znamením rozenými vůdci a v životě se zaměřují na úspěch a plnění svých cílů. Často jsou to úspěšní lidé, protože je pohání jejich vnitřní oheň, soutěživost a jsou velmi aktivní díky vládnoucí planetě Marsu.

A u vlivu Marsu na Berany ještě chvíli zůstaneme. Tato planeta totiž v Beranech hromadí spoustu nespoutané energie, kterou potřebují uvolnit skrze fyzickou zátěž, soutěže a sport. Proto je jedním z ideálních povolání Beranů (nebo minimálně by jej měli zařadit mezi své koníčky) právě oblast sportu, na který mají i nadání. Ladislav je proto přímo narozený pro kariéru profesionálního sportovce.

Vše, co potřebuješ vědět o: Beranu

@elvihradilkova

Další fun facts o Beranech jsou, že lidé narozeni v tomto znamení bývají optimističtí, stojí si za svým názorem, neumí dokončovat věci, jsou vznětliví, ale v posteli je to s nimi jízda. Díky jejich charismatu sbalí téměř každého.

DÍKY MĚSÍCI V BLÍŽENCÍCH UMÍ KOMUNIKOVAT SVÉ EMOCE, ALE SPROSTÝMI SLOVY NEŠETŘÍ

Druhý důležitý aspekt birth chartu je měsíční znamení, které nám poví ledaco o pocitech a emocích daného člověka. Láďa má svůj Moon sign v Blížencích, což může být problematické postavení, ale i přesto jej považuju za jedno z těch lepších.

Měsíc v Blížencích mají lidé, pro které je komunikace jejich emocí alfa a omega. Neumí v sobě nic dusit a jsou velmi upřímní, co se týče vyjadřování pocitů. Avšak v kombinaci se vznětlivým Sluncem v Beranu to může mít za následek, že Láďa rychle vybouchne, nešetří sprostými slovy a umí bezmyšlenkovitě říct něco, co může ranit. Dále Měsíc v Blíženci miluje cestování a poznávání nových lidí - možná to bude jeden z důvodů jeho přestupu do Španělska.

PRVNÍ JEDNÁ A AŽ POTOM MYSLÍ DÍKY MERKURU V BERANU

Jelikož rozebírám birth chart sportovce a asi tě bude zajímat víc, než jeho emoce a love life, jeho vnitřní nastavení, chtěla jsem se podívat i na jeho znamení v planetě Merkur. Je to planeta komunikace, vzdělání a kariéry. Souvisí s cestováním, rutinou a každodenními činnostmi. Řídí obchod a poukazuje na to, jak se dokáže člověk prodat.

EURO 2024 facts: Kdy hrají Češi, maskot a kde všude se hraje

@adamsmetak_

Láďa má Merkur v Beranu, což umocňuje jeho touhu po soutěžení, úspěchu, ale i zbrklé jednání, na které poukázal Měsíc v Blíženci. Vypadá to, že první jedná, mluví a píše, a až pak myslí. Může proto udělat nebo říct věci, kterých po nějaké době lituje. Při komunikaci chce mít první i poslední slovo a do hádek bych se s ním vůbec nepouštěla - nikdy nevyhraješ! Nerad sedí doma, nesnáší nicnedělání a miluje suchý humor a sarkasmus.

VENUŠE V BLÍŽENCÍCH Z NĚJ DĚLÁ MISTRA FLIRTU

A nakonec něco (hlavně) pro dámy - podíváme se na Láďovo znamení Venuše aka. jak miluje a jak se chová ve vztahu. Jeho postavení Venuše není upřímně nejlepší a ne každá slečna jej zvládne. Má totiž nejkontroverznější Venuši v Blížencích. Pozitivním aspektem je, že potencionální partnerky nejspíš balí na svůj skvělý smysl pro humor, perfektní a originální pick up lines a vrozené charisma. Zkrátka mu lze těžko odolat.

Negativním aspektem tohoto postavení je nestálá povaha. Ve vztazích rád experimentuje, chce si užívat a trvá mu dlouho, než se zamiluje a doopravdy usadí. Venuše v Blížencích také není fanouškem monogamie.

Cancer season: Harmonické a klidné období, kdy se nám zlepší vztahy a psychická pohoda

@elvihradilkova