Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Cancer season: Harmonické a klidné období, kdy se nám zlepší vztahy a psychická pohoda

21. června se Slunce přesouvá do vodního znamení Raka. Co čekat a co (ne)dělat?

Myslím, že mluvím za většinu z nás, když řeknu, že Gemini season byla all over the place, nikdo jsme si neodpočinuli a byl to zkrátka chaos. Naštěstí tohle vzdušné znamení střídá klidný Rak a s ním Cancer season. Ta začíná 21. června a končí 22. července.

CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ RAKA

Basic facts, který by měl každý vědět o Racích, je, že jsou vodní znamení, vládne jim Měsíc, a to z nich dělá jedny z nejcitlivějších znamení celého zvěrokruhu. Může to být velmi pozitivní povahový rys, jelikož umí dát najevo své city a lásku, ale zároveň mohou být cry babies a hrát na city. Raci jsou laskaví a velmi milí lidé, kteří jsou nejvíce ze všech znamení fixovaní na rodinu. Rodina je pro ně vším a rádi pečují o druhé. Stejně jako zvíře rak, i oni mají tvrdou schránku, přes kterou je těžké se dostat, a měkký vnitřek, který znázorňuje jejich zranitelnost

Zdroj: Pinterest

U Raků je taky známé, že ze sebe při hádkách dělají oběti a chtějí vykreslit tebe jako toho padoucha. Každopádně to nic nemění na tom, že jsou skvělými rodiči, partnery, sourozenci a kamarády, a každý si ve svém životě zaslouží Raka!

Kameny, které by měl mít každý Rak u sebe, jsou: měsíční kámen, selenit, opalit a perly.

Celebrity narozené v tomto vodním znamení: Ariana Grande, Lana Del Rey, Post Malone, Elon Musk, Selena Gomez.

Nejlepší soužití mají s: Býkem, Rakem, Štírem, Rybou a Pannou.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Rak

@elvihradilkova

KLID, LÁSKA A POHODA

Cancer season bude hlavně o mezilidských vztazích. Očekávej pozitivní změny ve tvém milostném životě, ale i v rodině a mezi přáteli. V předešlé Gemini season jsme mohli být součástí několika hádek a napjatých situací, a nyní je ten správný čas vše napravit a dostat do starých kolejí. Je to i perfektní období se shledat s tvými starými přáteli, takže tohle je tvé znamení udělat první krok a napsat jim! Kromě toho je skvělý nápad uspořádat nějakou rodinnou sešlost a třeba i napravit rodinné neshody.

3 znamení, která milují celým svým srdcem

@elvihradilkova

Vypadá to, že by tento měsíc mohl být opravdu harmonický a naše životy společně s psychikou by se mohly vrátit do normálu, čeká nás vesměs období bez větších problémů.

Další pozitivní zprávou je, že pokud jsi single, nejspíš dlouho nebudeš a v období Raka se zamiluješ až po uši! To platí hlavně pro zemská a vodní znamení! Raci nejsou rádi sami a jejich energie nás ovlivní natolik, že budeme více než kdy jindy chtít randit a najít si stálého partnera*partnerku. V následujícím měsíci se hlavně rozhoduj srdcem!

Zdroj: Pinterest

Protože Rakům vládne Měsíc, který má ženskou energii, většina z nás v sobě více probudí svou ženskou stránku. Tím myslím, že budeme více citliví, možná lehce uplakaní, budeme chtít o někoho pečovat, mazlit se, chodit na romantické rande nebo založit rodinu!

Jak přežít Cancer season:

 • ukliď si byt/pokoj
 • zajdi nakupovat
 • udělej si čas na sebe
 • řiď se srdcem
 • udělej si piknik s přáteli
 • zakopej válečnou sekeru
 • řekni někomu, jak moc jej máš rád*a
 • nech volně proudit své emoce
 • v klidu si pobreč
 • zajdi k psychologovi
 • dej někomu květiny
 • obejmi rodiče a své blízké