Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: Emma Chamberlain

Pojď si se mnou rozebrat birth chart influencerky a podnikatelky Emmy Chamberlain.

V dnešním birth chart rozboru celebrit se zaměřím na Emmu Chamberlain. Emma je americká influencerka, youtuberka, podcasterka a podnikatelka. Svou kariéru začala natáčením videí na Youtube a postupně se vypracovala na jednu z největších ikon Gen Z. Kromě natáčení videí je influencerkou a její osobitý styl ji dostal až na Met Gala! Emma vlastní i úspěšnou firmu Chamberlain Coffee a podcast "Anything goes".

Celebrity birth charts: Veronica Biasiol

by @elvihradilkova

OTEVŘENÝ A UPOVÍDANÝ BLÍŽENEC

To, že se Emma narodila ve znamení Blížence, makes sooo much sense! Pokud jsi její fanoušek*fanynka, tak jistě víš, že Emma je opravdu velmi upovídaná a otevřená, že internetu klidně řekne její trapné stories, ale i to, jak se teď doopravdy cítí, i když zrovna nemá nejlepší životní období. Blíženci se vyznačují také ostrým humorem. Pokud máš za přítele Blížence, tak se nikdy nenudíš.

Jsou také neskutečně kreativní a rádi se vyjadřují skrz umění. To by u Emmy mohla být móda, nebo natáčení videí. Málokterý Blíženec zvládne nine to five job v kanclu.

Jeden z negativních povahových rysů Blíženců je, že jsou nestálí a přelétaví. Potřebují stále nové podněty, nebo se začnou nudit. Emma často svou lehce nestálou náladu ukazuje prostřednictvím svých mood swings.

A aby toho Blížence nebylo málo, tak ho v jejím birth chartu najdeme ještě v Merkuru. What a great aspect! Merkur je planetou komunikace a Blíženec je tu vlastně doma. To ještě zněkolikanásobuje její talkative personality. Člověk s touto pozicí je totiž upovídaný, zábavný a nejspíš vtipnějšího člověka ani neznáš. Má perfektní komunikační schopnosti a domluví naprosto vše.

NobodyListen a Annet X: Hodí se k sobě podle astrologie?

by @elvihradilkova

HLEDÁ SI STABILNÍHO PARTNERA A NECHCE SI PŘIPUSTIT NEGATIVNÍ EMOCE

Emma sice o svých emocích mluví poměrně často, ale i přes to si myslím, že je to pro ni těžké a ne vždy tomu tak bylo. Má Měsíc, planetu emocí, v Býku. Tohle postavení není špatné, ale co se týče emocí, mají tito lidé problém s vyjadřováním svých negativních emocí - stydí se za ně. Emma mi přijde jako člověk, který s tím měl dřív velký problém, ale čím je starší, tím spíš si uvědomuje, že se o špatných stavech má mluvit.

Dále lidé s touto pozicí Měsíce potřebují stabilního partnera. No a jelikož je Emma narozena v nestabilním Blíženci, tak dává smysl, že k sobě potřebuje někoho, kdo ji dokáže uzemnit.

RYCHLE SE ZAMILUJE DÍKY ZNAMENÍ VENUŠE A MARSU

Co se týče vztahů, tam nás nejvíce ovlivňuje planeta Venuše a Mars. Venuše se spíš týká citového spojení a lásky jako takové, zatímco Mars ovlivňuje náš sex life. V obou planetách má Emma ohnivá znamení - Venus in Aries a Mars in Sagittarius. A co to o ní vypovídá? Emma se dokáže velmi rychle zamilovat a vzplanout. Nejspíš není náročná, a pokud má kluk charisma, vezme ji na skvělé rande, koupí květiny, she's in love! Do vztahů a románků jde po hlavě a vsadím se, že její často používaná věta je „Do it for the plot." Sex je pro ni ve vztahu velmi důležitý a stejně tak ve vztahu potřebuje neustále nějaké vzrušení, jinak se začne nudit (to se váže vlastně i k jejímu Slunci v Blížencích).

Ráda cestuje, zkouší nové věci, neusedí na jednom místě, nemá ráda rutinu a její život musí být jedna velká horská dráha!

Zdroj: Pinterest