Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

VELKÝ TAROTSKOP NA ROK 2024 – VODNÍ ZNAMENÍ

Rok se s rokem sešel a já tu mám pro tebe opět velký tarotskop na nový rok 2024. Co tě čeká v lásce, kariéře a jaký bude mít vibe tvůj rok?

Pokud tě baví náš astro content, sleduj nás na nově spuštěném @fomoastro.

Letos jsem se rozhodla novoroční tarotskop rozdělit na čtyři části podle živlů. Pokud ses narodil*a ve vodním znamení, listen up!

RAK – SVĚT, CÍSAŘ, SEDMIČKA PENTAKLŮ

Tvůj vibe v roce 2024:

Svět je kartou dosažených cílů, které na tebe v roce 2024 čekají. Prošel*prošla sis mnoha zkouškami a teď docházíš ke svému vysněnému cíli. Tento rok pro tebe bude velmi přínosný a neměl*a by ses bát se odvázat a zariskovat. Je víceméně jisté, že tě čeká spousta cestování po světě nebo po Česku.

Tvůj love life:

V roce 2024 bude ve tvém milostném životě hrát roli karta Císaře. Ta říká, že tě čeká stabilní rok a po tvém boku bude i stabilní, materiálně zajištěný*á a klidný*á partner*ka. V tomto roce si uděláš jasno, co od partnera*partnerky vyžaduješ. Navíc máš velkou šanci na dlouhodobý vztah.

Tvá kariéra:

Tvůj kariérní život bude v novém roce ovlivněn Sedmičkou pentaklů. Tato karta nese poselství, že máš být trpělivý*á a plánovat. Nic ti nespadne samo do klína a budeš muset na sobě makat víc než kdy jindy. Nepodnikej velké životní kroky v oblasti kariéry a studia.

ŠTÍR – BLÁZEN, DESÍTKA POHÁRŮ, PĚTKA PENTAKLŮ

Tvůj vibe v roce 2024:

Tvůj celkový vibe roku 2024 vystihla karta Blázen. Její název vypovídá sám o sobě – bude to jízda a ty se často zachováš bláznivě a zariskuješ. Každopádně tě celý rok bude provázet „bláznovo štěstí“ a tvé riskantní chování tě nepotrestá.

Tvůj love life:

V milostném životě tě čeká moc pěkný rok. Vyšla ti karta Desítka pohárů, která poukazuje na pevný a radostný vztah. Tvé vztahy se uklidní a nečekají tě dramata. Budeš mít po svém boku někoho, kdo tě bude do hloubky chápat a nabídne ti vše, co od vztahu a partnera*partnerky potřebuješ.

Tvá kariéra:

Bohužel ve tvém kariérním a studijním životě to nevidím moc dobře kvůli kartě Pětky pentaklů. Většinu roku tě bude tížit nejistota, budeš se bát nových úkolů a obecně tě čeká spousta překážek. Máš strach neúspěchu, tak bedlivě zvažuj různé pracovní nabídky a nejednej zbrkle.

RYBY – DVOJKA HOLÍ, MÁG, ŠESTKA HOLÍ

Tvůj vibe v roce 2024:

Vypadá to, že tvůj rok 2024 bude malinko bolestivější. S Dvojkou holí v životě nevíš kudy kam a máš strach, že o vše přijdeš. Tato situace může vynést na povrch staré známosti, problémy a strachy. Nic není tak špatné, jak se na první pohled zdá a čekají tě lepší zítřky a dobré vyhlídky do budoucnosti, neboj.

Tvůj love life:

Tvůj love life bude díky kartě Mág opravdu crazy. V tomto roce se může stát opravdu cokoliv a o nápadníky*nápadnice nebudeš mít nouzi. V roce 2024 budeš více než kdy jindy přitahovat potencionální partnery*partnerky. Zároveň tě čeká spousta rozhodování. Obecně je to ale příjemná karta a stejně příjemný bude tvůj milostný život.

Tvá kariéra:

Lepší zítřky v kariérní oblasti ti zajistí karta Šestka holí. Je to karta vítězství, splnění osobních cílů a naprostého štěstí. Pokud jsi na něčem v posledních měsících/letech pracoval*a, v roce 2024 se ti dostane odměny! Úspěšné složení zkoušek, povýšení, vyšší ocenění, nové zakázky a lákavé nabídky práce se ti nevyhnou.