Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity, které jsou ztělesněním svého znamení zvěrokruhu

Pete Davison jako Štír, Kylie Jenner jako Lev? Mám pro tebe pár celebrit, které jsou perfektním ztělesněním svého znamení.

Taky se ti už stalo, že na tebe někdo působil naprosto jako jeho znamení zvěrokruhu? Představím ti pár celebrit, na které dokonale sedí jejich znamení a jsou příkladem toho, že astrologie nelže!

Kylie Jenner: Lev

Jestli na někoho do puntíku sedí jeho znamení, tak to bude stoprocentně Kylie Jenner. Nejmladší sestra z rodu Kardashian-Jenner na první pohled působí sebevědomě, cílevědomě a jako bad b*tch! Není proto divu, že se narodila právě v tomto ohnivém znamení, které vyzařuje královskou energii na míle daleko. Kylie je také skvělou mámou a pro své děti by se bila jako lvice!

The Weeknd: Vodnář

Heartless king! Kanadský zpěvák The Weeknd je známý pro své kontroverzní texty, ve kterých mu nedělá problém zpívat o sexu a toxic vztazích. The Weeknd se narodil ve znamení Vodnáře, což mi dává naprostý smysl. Vodnáři působí poměrně bezcitně, chladně a těžko se do někoho zamilují, jsou originální a velmi tvůrčí. A přesně tak působí právě i Weeknd! Stačí si pustit pár jeho songů.

Olivia Rodrigo: Ryby

Jestli chceš mít emocionální večer, vlézt si do postele s čokoládou a prožít všechny schované emoce, pusť si songy od Olivie Rodrigo. Olivia se narodila v Rybách – jednom z nejvíce emocionálně založených znamení, které si velmi rádo pobrečí, miluje celým srdcem, je umělecky založené, ale taky často dělá z komára velblouda. Odraz Ryb můžeš perfektně vidět v její hudbě.

Pete Davidson: Štír

Když se řekne muž narozený ve Štíru, hned si představím Peta Davidsona. Štíři jsou známí pro svou tajemnou povahu, suchý a černý humor a bad boy energy. Dále nesmíme opomenout, že jsou Štíři proslulí talentem při flirtování a jejich vysokou sexuální přitažlivostí. Tohle všechno perfektně sedí na Peta, který vždy nějakým zázrakem sbalí všechny hot ženy v Hollywoodu. And he might steal your girl too!

Tom Holland: Blíženec

Herec Tom Holland je více méně učebnicový příklad Blížence – extrovertní, upovídaný, vtipný a okouzlující. Blíženci jsou pověstní svou extrovertní povahou, nedělá jim problém se s kýmkoliv bavit a udělat kdekoliv srandu. Tohle vzdušné znamení je, jak jsem zmiňovala, upovídané a obvykle těžko udrží nějaké tajemství (ne vlastní vinou, ale zkrátka za to může jejich znamení), což by vysvětlovalo, proč Tom tolikrát omylem vyspoiloval některý z filmů od Marvelu.

Lana Del Rey: Rak

Královna melancholie Lana Del Rey se narodila pod stejně melancholickým a něžným znamením, kterým je Rak. Raci jsou vodní znamení a mají podobnou povahu Rybám. Jsou to citlivé bytosti, pro které je rodina, přátelé a partner celým jejich světem, rádi se starají o své blízké, ale mohou často působit manipulativně. Když se zaposloucháš do Laniných textů, bezpochyby zde uvidíš odraz jejího znamení.

Honorable mentions

  • Kim Kardashian – Váha
  • Megan Fox – Býk
  • Harry Styles – Vodnář
  • Rihanna – Ryby
  • Adele – Býk
  • Emma Chamberlain – Blíženci