Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: Ariana Grande

Pojď si se mnou rozebrat birth chart zpěvačky Ariany Grande.

Další celebritou, které jsem se rozhodla rozebrat birth chart je zpěvačka a herečka Ariana Grande. Ariana se narodila v USA a kariéru rozjela už ve svých teen letech, a to v seriálech na stanici Nickleodeon, a poté se dala na dráhu zpěvačky. Mezi její nejznámější alba patří například My Everything (2014), Dangerous Woman (2016), Sweetener (2018), Thank U, Next (2019) a nyní boduje s novým albem Eternal Sunshine. Co se týče jejího milostného života, randila například s Petem Davidsonem, Macem Millerem a v součastnosti ji můžeme vidět po boku Ethana Slatera.

Ariana Grande - 26. června 1993, Florida

Zdroj: Spotify

ZRANITELNÝ A PEČUJÍCÍ RAK

Arianino Sluneční znamení se nachází ve vodním znamení Raka. Raci jsou velmi pečující jedinci, pro které je nejdůležitější rodinné zázemí. Dbají proto na dobré vztahy s jejich nejbližšími a celý jejich život se točí kolem emocí a lásky. Vodnímu elementu totiž vládnou právě zmíněné emoce, plus je planetou Raků Měsíc, kterého hlavní téma jsou také emoce. To z tohoto znamení dělá zároveň hodně zranitelné lidi. Vše si berou moc k srdci, overthinkují a často pláčou.

Raci dokážou být náladoví a často se u nich střídá nálada plná smíchu s tichem. Dokážou se z ničeho nic zavřít do sebe a přepnout do introvertního modu. Každopádně se na ně můžeš spolehnout, rádi tě vždy vyslechnou a pomohou. Avšak jejich velkou negativní vlastností je manipulace pomocí citového vydírání a stavění se do role oběti.

Tato velmi emocionální povaha se podle mě krásně projektuje v Arianiných textech a hudbě. Její písničky jsou často zaměřeny právě na lásku - ať už naplněnou, nebo na zlomené srdce (které Raci díky své velkorysosti často mívají).

Celebrity birth charts: Veronica Biasiol

by @elvihradilkova

EMOČNĚ NESTABILNÍ DÍKY MĚSÍCI VE VAHÁCH

Měsíc, jak jsem už naznačila, je planetou našich emocí a citů. Měsíc poukazuje na to, jak prožíváme různé životní situace, co v životě potřebujeme a jaké máme srdce. Znalost tvého Moon sign ti pomůže nahlédnout do nitra tvé osoby nebo osoby, kterou zrovna poznáváš.

U Ariany je Moon sign silnější o to více, protože jejímu Slunečnímu znamení vládne i Měsíc. No a teď už k samotnému Měsíčnímu znamení, které má zpěvačka ve Vahách. Tohle postavení je poměrně sporné, protože takový člověk touží po lásce, ale zároveň je dosti nestálý. Chce si najít partnera na celý život, ale něco v ní ji pořád nutí přelétat mezi známostmi. Je to zároveň opravdu nestálá pozice. Váhy v Měsíčním znamení postrádají rovnováhu a umocňují nestabilitu Raků. Be sure, že blízcí Ariany by ti potvrdili její náladovost a nerozhodnost, co se týče vztahů. Dále lidi s Měsícem ve Vahách baví móda a potrpí si na krásných a kvalitních věcech.

Zdroj: Pinterest

ŽIJE PRO LÁSKU

To, že je Ariana lover girl a láska hraje v jejím živote opravdu důležitou roli, jsme mohli vidět v jejím Slunečním a Měsíčním znamení. Venuše je důležitou planetou v našem osobním horoskopu, protože nám prozrazuje, jak milujeme, flirtujeme, co požadujeme od naší drahé polovičky nebo třeba jaký máme styl, vkus a jaké věci se nám líbí. Je planetou lásky, krásy a bohatství.

Tři znamení zvěrokruhu, které by měl mít každý za přátele

by @elvihradilkova

Pozice Arianiny Venus sign je opravdu krásná, protože se nachází ve svém domácím znamení, v Býku. To doopravdy umocňuje fakt, že celý život touží po lásce a stabilním partnerovi. Pokud je sama, trápí se. Miluje romantická gesta, date nights, dávání a dostávání dárků a její love language je physical touch. Nechybí ji ani smyslnost. Tento placement naštěstí uzemňuje její nestálé emoce - alespoň trošku!

Zdroj: Pinterest

Roli v našich milostných životech hraje i Mars sign. Ovlivňuje náš sex life, ale i pracovní disciplínu. Arianin Mars sign se nachází v Panně. Co se týče sexu, tak nebude ráda experimentovat a spíš ji baví klasika. Co se týče pracovního života, je tento placement skvělý. Ráda plánuje, potrpí si na disciplínu, dodržuje své slovo a přemýšlí hodně dopředu.

Dále má v birth chartu Merkur v Raku a Ascendent v Kozorohu.