Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tři znamení zvěrokruhu, které by měl mít každý za přátele

Dnes ti prozradím, které tři znamení jsou nejlepšími přáteli a měl by je mít každý ve své friend group!

Některá znamení jsou holt přátelštější, než jiná, více caring a při večerním posezení s vínem je opravdu zábava. Vybrat pouze tři znamení bylo těžké, ale pokud se některé z nich objeví ve tvé partě přátel, buď si jistý, že jim můžeš věřit, je s nimi zábava a vždy tě podrží!

3. STŘELEC

Ohnivé znamení Střelce se v mém žebříčku umístilo na třetí místo. Tohle znamení je nejspíš nejoptimističtější znamení z celého zvěrokruhu, je stále dobře naladěné a takového kamaráda, který rozdává good vibes ve svém životě potřebuješ! Zároveň se s nimi nebudeš nikdy nudit, protože jsou to rození dobrodruzi. Stále vymýšlí různé výlety, coffee dates, parties a vyhecují tě udělat třeba i risky moves, kterých nebudeš litovat. Jsou upovídaní tak akorát, takže ve vašem přátelství nebude ani nudné ticho.

3 znamení, která milují celým svým srdcem

@elvihradilkova

2. RAK

Možná nejsou Raci tak crazy, jako Střelci, zato mají velké srdce a budou tvým nejlepším kamarádem*kamarádkou. Raci jsou vodní znamení, proto mají velmi silnou intuici a empatii. Můžeš s nimi řešit opravdu cokoliv, vždy tě vyslechnou a pomohou. Jsou věrní a jen tak se na tebe nevykašlou, hlavně ne v těžkých životních obdobích. Jsou taky tím typem kamaráda*kamarádky, který ti jen tak donese nějaký dáreček nebo třeba kafe. Jsou starostliví a rodina a přátele jsou pro ně vším a patřičně ti to dají najevo. Od Raků nemusíš čekat nějaké podrazy.

1. VÁHY

Na prvním místě se umístilo vzdušné znamení, kterým jsou Váhy. Vzdušná znamení jsou obecně velmi přátelská, ale především Váhy podle mě dělají opravdového*opravdovou bestie! Životním úkolem Vah je najít balanc a to přinášejí i do přátelských vztahů. Nikdy nedovolí, aby byl někdo v partě přátel utlačovaný, chtějí, aby všichni kolem nich byli slyšení, vidění a především šťastní. Tohle znamení nemá potřebu si na něco hrát a mít přetvářku, Váhy jsou upřímné a vždy usměvavé, proto si i přátele nacházejí snadno. Jelikož jim vládne planeta Venuše, mají i přes svůj chladnější vzdušný element velké srdce (na rozdíl od zbytku vzdušných znamení) a budou tu pro tebe i v těch nejsložitějších chvílích. Jsou přesně ten typ bestie, který*á tě vytáhne po rozchodu ven, aby jsi se neutápěl*a ve svých emocích!

Honorable mentions: Lev, Býk.

Které znamení je nejvíc nesnášené?

@elvihradilkova