Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Are they the one? Tvoje tělo pozná, jestli je pro tebe ten/ta pravý/á!

Existuje několik signs, které tvoje tělo vysílá, když randíš s někým, kdo není ten/ta pravý/á.

Poslední dobou vídám na TikToku spousty videí o znameních, které tvé tělo vysílá, když nejsi s tím/tou pravým/ou, a rozhodla jsem se o tom zjistit více. Naše těla jsou totiž tak trochu jako rostliny – když jsme v příjemném prostředí, máme vše, co potřebujeme, a je o nás postaráno, rosteme! A naopak, když jsme v toxic prostředí, vadneme.

Mezi signály, které tvé tělo vysílá, když jsi s někým, kdo pro tebe není dobrý, patří ty fyzické i psychickéod stresu, úzkostí až po pohlavní nemoci. Pojďme se společně na pár takových varování podívat.

Tvoje váha se mění abnormálně rychle

To, že se ti mění váha podezřele rychle a buď hubneš, nebo nabíráš na váze, může být jedním ze znamení, že nejsi s tím pravým člověkem. Za rychlým hubnutím může být třeba úzkost. Především pokud třeba tvůj partner neustále komentuje tvé tělo.

Tvůj spánkový režim je totálně rozhozený

Když jsme s nesprávným partnerem, trávíme spoustu času overthinkováním a rozebíráním věcí o našem vztahu. Tyhle chvilky přemýšlení nás často chytají večer v posteli, kdy bychom už měli dávno spát. Hladina kortizolu ti prudce stoupá a je těžší se uvolnit. Navíc, pokud jsi s osobou, se kterou se necítíš stoprocentně comfy, je mnohem těžší usnout a být v klidu.

Zázračný lék jménem spánek

@dimitrapapadopoulu

Stres!

Čekáš na jejich zprávu a máš sevřené břicho stresem? Bojíš se, co tentokrát o víkendu provedli? S tím pravým/pravou nebudeš mít tyto myšlenky a zpráva, že se tvůj/tvoje partner/ka ocitl/a ve 2 ráno na párty, tě nerozhodí a společně se tomu zasmějete.

Tvoje pohlavní orgány nefungují, jak mají

Dalším znamením může být fakt, že naše pohlavní orgány tak třošku nefungují, jak by měly. S nesprávným partnerem můžeme často trpět na infekce. Ženy dále mohou trpět na suchost nebo mohou po sexu krvácet, i když zrovna nemají své dny.

Sex Matters: Orální sex je hlavním rizikovým faktorem rakoviny krku

@eevelka

Vnitřně cítíš, že něco není okay

Ve vztazích hraje velkou roli i naše intuice, která se málokdy mýlí. Jestli jsi s někým ve vztahu, ale tvůj vnitřní hlas ti říká, že něco není v pořádku, neignoruj to. Budu se tu opakovat, ale s tím správným partnerem tyto myšlenky opravdu mít nebudeš!

Další možná znamení:
  • Tvůj/tvoje partner/ka ti nevoní.
  • Navzájem se podezíráte a nevěříte si.
  • V jejich přítomnosti jsi stále ve střehu.
  • Necítíš se s nimi sexy.

A jakou máš ty s tímto zkušenost? Dej nám vědět do diskuse!