Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Anyone But You aneb soundtrack tak top, že zachránil celý film

Anyone But You je klasická enemies to lovers romcom s happy endem odehrávající se v Sydney. V hlavní roli se ukázali Sydney Sweeney a Glen Powell.

Slight spoilers ahead.

Recenze: The Idol je spíš exploitativní péčko

@honza_vhrlk

Anyone But You, film na který jsme čekali tak dlouho, je konečně v kinech. Čekala jsem vyprodaný sál, který bude zpívat Unwritten, ale byl poloprázdný a žádný zpěv (kromě toho mého) neproběhl. Ne každý má očividně stejnou for you page…

Amazing sountrack

Výběr písní je hlavní věc, která se filmu povedla, především co se týče songu Unwritten od Natashy Bedingfield, protože ta film vytáhla i z toho nejhoršího ČSFD hodnocení. Sountrack jako by vypadl z mého Spotify wrapped, i Mac Miller padnul! Očividně jsem byla cílovka…

Unwritten on repeat. 🎧 🕺

Skvělý obsazení

Nelze nezmínit ani to, jak nádherná žena je Sydney Sweeney! Lepšího člověka tam nemohli obsadit. Glen Powell mě až doteď nikdy nebral, ale už ten hype chápu.

Upřímně jsem se pobavila

Potěšily mě zábavné scény. Musím uznat, že jsem se několikrát fakt nahlas nenuceně zasmála.

Uspokojivá postelová scéna

Ano, dočkali jsme se! Postelová scéna byla hot af, a přesně na to jsme všichni čekali, co si budeme povídat. Tím, jak se ale odehrávala ve sprše, až moc dávala vibe Jak ztratit kluka v 10 dnech, to asi nemuselo být…

Recenze: Nedopečená seriálová sestřička XO, Kitty

@honza_vhrlk

Slabý scénář a nesmyslné malé zápletky

Neber mě špatně, z kina jsem odešla nadšená, ale jako někdo, kdo viděl tisíc romantických filmů, mám už laťku vysoko. Největší problém jsem měla s komunikací hlavních postav, jejich rozhovory mi občas přišly prázdné. Když Ben řekl Bee, že mu zemřela maminka, už se o tom dál nemluvilo. Jediný normální rozhovor, který ti dva měli, byl, když byli uvězněni na bójce a asi jim nezbylo nic jinýho, než se normálně bavit.

I celková zápletka moc nedávala smysl. Ben o Bee mluvil ošklivě potom, co ji znal půl dne, což by v reálu nikdo nedělal. Taky jí řekl, že ji miluje, a reálně ji skoro neznal. Film navíc hledal drama, kde nemusel, například, když se tolik řešilo, že Bea dropla práva. Není úplně jedno, co studuje? Nemohli tam nechat jen to, že má vysoké nároky od rodičů a má existenční krizi?

2000’s romcoms jsou jiný level, ale blíží se jim to

I přes moje výhrady jsem si ale film užila. Není tak dobrý jako Jak ztratit kluka v 10 dnech nebo Nothing Hill, ale je to to nejlepší, co jsme za poslední dobu v tomto žánru dostali!

Také se musím přiznat, že mi ve filmu chybí nostalgie ze starších romcoms, na které jsem koukala jako malá. Kdo ví, třeba mladší holky budou stejně tak milovat Anyone But You jako já 2000s romcoms. Přála bych jim to!

Kam dál?👀

Bye clean girls, 2024 bude ovládat maximalismus!

@adelakutilova