Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 důvodů, proč sledovat OKTAGON: KDO PŘEŽIJE?

Projekt Kdo přežije? dokumentuje kompletní přípravu na profesionální MMA zápas aktérů televizní show Survivor Česko & Slovensko. Nathan Dzaba a Adam Raiter porovnali své síly na pustém ostrově a teď se shledají znovu na půdě OKTAGONU.

Je možné se připravit na MMA souboj za pouhé čtyři měsíce? Zvládnou si oba zvyknout na tvrdé rány, nebo jeden z aktérů vyhoří? A kdo nakonec porazí toho druhého? Na tyhle otázky a mnohem víc se snaží odpovědět nová reality show organizace OKTAGON, která dokumentuje životní proměnu dvou obyčejných mužů na profesionální zápasníky. V rámci projektu Kdo přežije? se Nathan Dzaba a Adam Raiter ujali velké výzvy a před zraky téměř osmi tisíc diváků si vyjasní nevyřízené účty jako pořádní chlapi. Přinášíme ti hned pět důvodů, proč tahle show stojí za to.

5. Drzé vzkazy a trash-talk

Trash-talk je už dlouhou dobu velmi oblíbenou přidanou hodnotou MMA zápasení. Zkrátka to celému utkání dodá šmrnc a v tomhle případě je to kvůli neshodám na ostrově osobní. Adam i Nathan si již během úvodních dílů projektu vyměnovali první sebevědomé vzkazy.

Z videí to vypadá, že se vůbec nepřipravuje. Začni prosím makat, ať mám rovnocenného soupeře.
Nathan
Boj v OKTAGONU bude úplná hračka, když proti mně bude stát týpek z Love Islandu a profesionální účastník reality show.
Adam

4. Známé tváře z OKTAGONU i UFC

Hlavním trenérem Adama je momentální šampion střední váhy OKTAGONU Patrik Kincl, s kompletní přípravou mu pak pomáhá stroj na ukončování soupeřů v prvním kole Jakub Bahník nebo český zástupce v UFC David Dvořák.

Za Nathanem pak stojí slovenský Spartakus Fight Gym v čele s Attilou Véghem a Jánem Hudákem. SFG je nejznámější MMA gym na Slovensku, ve kterém bývalý šampion Bellatoru a přemožitel Karlose Vémoly Attila Végh vychoval např. šampiona páté OKGTAGON výzvy Romana Pauluse nebo prvního slovenského zástupce v UFC Ludovíta Kleina.

3. Fofan

Nathanův buldoček Fofan.

2. Nemilosrdné sparingy a tvrdá příprava

Mnoho zarytých fanoušků OKTAGONU těmto „influencerským“ zápasům zkrátka nemůže přijít na chuť. Na jednu stranu se není čemu divit, výkony úplných amatérů jsou oproti desítkám profesionálních zápasníků, které OKTAGON nabízí, častokrát nekoukatelné. Zde ovšem reality show Kdo přežije? boduje. Každý díl je více nekompromisní a tvrdší než ty předchozí. Oba muži si na tréninku procházejí peklem, které se neustále stupňuje. V posledním díle už můžeme vidět, jak Nathan dostane pár dobře trefených bomb, které mu vůbec nechutnají. Tekla i krev a ten nos taky nevypadal oukej.

1. Nevyřízené účty z ostrova

Tenhle zápas je osobní a do klece si jdou vyjasnit nevyřízené účty z ostrova. Konflikt vznikl během natáčení show Survivor Česko & Slovensko, kdy si během jedné souteže Adam v zápalu hry neodpustil rasistické poznámky odkazující na Nathanovu barvu pleti.

Boj s čokoládou o čokoládu.
Adam

Adam to údajně bral jen jako vtip a nebylo cílem rasisticky urážet Nathana. K celé kauze se pak v Kdo přežije? vyjádřilo několik aktérů ze Survivoru, kteří u toho byli.

Kdo podle tebe vyhraje?

DISKUZE

Přípravu obou bojovníků na jejich první MMA zápas, který se koná jíž 17. září v Brně, můžeš už teď sledovat s předstihem na platformě OKTAGON.TV nebo na youtube OKTAGON MMA.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Kdo podle tebe vyhraje?

DISKUZE