Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 důvodů proč vyrazit na Balaton Sound

Balaton Sound 2022 se bude konat u jezera Balaton v Maďarsku od 29. června do 2. července. Nejenže má festival jeden z nejvybranějších lineupů, ale speciální jsou i jeho prostory, shows a doprovodný program. Proč na Balaton musíš vyrazit i tento rok?

Balaton Sound je jedním z největších a nejbarevnějších elektronických plážových festivalů v Evropě. V roce 2022 se vrací po dvouleté pauze a od středy 29. června do soboty 2. července rozzáří pobřeží Balatonu svými hity Martin Garrix, Marshmello, Alesso, Timmy Trumpet a celá řada dalších.

VSTUPENKY za zvýhodněnou cenu budou dostupné už jen do 15. června, potom budou v prodeji již jen za tu nejvyšší cenu.

Festival Balaton Sound: Lineup a playlist to get in the mood

by @markysuch

5 DŮVODŮ PROČ NA BALATONU NESMÍŠ CHYBĚT

Spojení dvou festivalů 

Balaton Sound se spojil s kultovním festivalem B my lake. Díky tomu přináší novou B stage a na ní světovou špičku mezinárodních DJs včetně techno legendy Richieho Hawtina. Mezi další oznámené hvězdy patří Deborah De Luca, Sven Väth a mnoho dalších. 

Perfektní EDM line-up 

Každoročně Balaton Sound představuje to nejlepší ze světové elektronické scény a jinak tomu nebude ani letos. Velké návraty k jezeru hlásí Martin Garrix nebo Dimitri Vegas & Like Mike. Dále se fanoušci mohou těšit na sety Aloka, Marshmella, Timmyho Trumpeta nebo mohou sledovat britskou star Becky Hill. Balaton je zkrátka defincí perfektně sestaveného party playlistu. Kompletní program i s časovým rozvrhem najdeš na: https://balatonsound.com/cz/line-up/

Festival Balaton Sound oznámil druhou vlnu headlinerů, dorazí Kalkbrenner i Garrix

by @heyfomo.cz

Nové VIP prostory a skvělý festivalový areál

Samozřejmě, že Balaton Sound je hlavně velká party a zábava. Samotné jezero Balaton největším sladkovodním jezerem ve střední Evropě. Návštěvníci si mohou v rámci areálu užít dvoukilometrovou pláž, kde si každý může dopřát zábavu dle svých potřeb. Od slunění a provozování vodních sportů přes řadu sportovišť, posilovny až po adrenalinové atrakce.

Navíc Balaton Sound je jedním z festivalů, kde se investice do VIP vstupenky opravdu vyplatí. Letošní festival představí čtyři nové jedinečné VIP prostory! Každá VIP zóna nabízí širokou škálu služeb od masáží a make-up salónu až po čerstvé nápoje při příchodu nebo exkluzivní večírky přímo vedle DJs na pódiu a další překvapení.

Giant Streets Theatre a fashion show

Velkolepá produkce pouličního divadla má na festivalu obrovskou odezvu. Letos na Balaton Soundu uvidíš legendární představení od Mirror Crew, Bubble on Circus nebo také úchvatnou bubenickou show v podání španělského souboru Brincadeira.

Giant Street Theatre nabízí velkolepá pouliční divadla, ale návštěvníky bude bavit i celá řada dalších programů – třeba každodenní speciální fashion shows.

Barevná a zábavná Elrow party

Populární a barevné Elrow party jsou oblíbenou součástí festivalu. Svoji skvělou show přivezou toto léto i na Balaton Sound a na pomoc si pozvou speciální hosty, jako jsou například hvězdy FISHER či Meduza nebo britský techno DJ a producent Jamie Jones a italský DJ Joseph Capriati. Navíc je připraven i zcela nový Elrow VIP prostor s Rousseau efektem a exotickou džunglí s exkluzivními DJ sety a výhledy na hlavní Elrow stage. 

Guide na festival Balaton Sound

by @markysuch

Tak s kým se na festivalu tento rok uvidíme? Dej nám vědět!