Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

4 nejlepší studijní kavárny (OLOMOUC EDITION)

Je tu neděle a s ní i další tipy pro kavárenské povaleče. V dnešním článku ti odhalím skvělé olomoucké kavárny, ve kterých můžeš studovat, pracovat nebo jen chillovat.

KAFE JAK LUSK

Miluju milou obsluhu a výborný kafe. Pokud ty taky, musíš zajít do KAFE JAK LUSK. Díky klidnému prostředí jde o ideální studijní nebo pracovní kavárnu, ve které se určitě budeš cítit dobře.

Čistý a minimalistický interiér mě oslovil hned na první pohled. Etiopie, kterou měli v kavárně na mlýnku, byla naprosto luxusní. Potěšilo mě taky ovesné i bezlaktózové mléko v nabídce.

Jestli jsi z Olomouce nebo v Olomouci studuješ, pocti KAFE JAK LUSK svojí návštěvou. Věřím, že nebudeš litovat, a pokud se tam vydáš v zimních měsících, dej si tu svařák! Baristi ho tvoří ze sirupu z koření, karamelu a červeného vína. Je fakt skvělej!

Jsi z Prahy?🖤

4 nejlepší studijní kavárny (PRAGUE EDITION)

@dimitrapapadopoulu

Coffee Library

Coffee Library je vyloženě studijní kavárna. Nachází se přímo u Knihovny Univerzity Palackého a ve všední dny si do ní můžeš skočit na snídani v podobě vajíček na všechny způsoby. Stojí jen 89 korun! K tomu si dej super kafe nebo čaj a něco sladkého.

Širší nabídku koláčů, bábovek, muffinů a jiných sladkostí jsem snad jinde neviděla. Rozhodně doporučuju klasickou bábovku. Je krásně vláčná a chutná podobně jako ta od mojí babičky.

Studuješ v Brně?📚

4 nejlepší studijní kavárny (BRNO EDITION)

@dimitrapapadopoulu

KAFEC ve Vile Primavesi

KAFEC mě okouzlil hlavně svojí lokalitou. Kavárna se nachází hned vedle Cyrilometodějské teologické fakulty, takže pro studenty je to ideální spot v historickém centru města. Hlavním tahounem je ale samotná secesní Vila Primavesi, která je více než 100 let stará a je opravdu nádherná.

Jestli si chceš dát dobrej a rychlej oběd, objednej si KAFECTOUST s trhaným masem. K tomu kafe, které tě udrží na nohou, a můžeš se spokojeně učit nebo pracovat v krásným a klidným prostředí. Slyšela jsem ale, že jejich wafle jsou taky super! Takže pokud máš chuť na něco sladkýho, víš, co si dát.

Cafe Jan

Aesthetically pleasing kavárnou je 100% Cafe Jan se skvělou kávou a ještě lepšíma dezertama. Velký dojem na mě udělal perník s melasou, ale chutnaly mi i klasické brownies.

Pokud sem zamíříš ve všední den, můžeš si dát oběd nebo alespoň polévku. Obědová nabídka se každý týden mění a jídla, která jsou vegetarian a vegan friendly, tě rozhodně nezklamou. Do kavárny navíc můžeš zamířit i se svým čtyřnohým přítelem!