Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

15 malých tetování a designů, kterým neodoláš

Drobná tetování narůstají na popularitě a těchto pár nápadů můžeš využít při své další návštěvě tetovacího studia.

Pokud jsi v posledních letech nežil/a pod kamenem, určitě sis všiml/a, že se výrazně rozšířil trend drobného tetování. Zdá se, že ho má snad každý (včetně celebrit jako Miley Cyrus nebo Hailey Bieber), a není divu, že je tak populární. Kromě toho, že jsou malá tetování prostě extrémně roztomilá a prťavá, je také velmi jednoduché je umístit na „schovatelná“ místa (na bocích, klíčních kostech, za uchem). Jsou také levnější než složité vzory a jsou skvělým prvním tetováním, pokud se celého procesu bojíš.

1. Small flower

Pokud máš rád/a jednoduchá tetování s jemnými liniemi, toto roztomilé květinové tetování si zamiluješ. Je ideální na ruku, rameno nebo třeba na kotník.

2. Tiny heart

Co se mi na tomto malém tetování líbí nejvíce? Jedinečné umístění na prstech. Ruce jsou však hodně vystaveny slunečnímu záření, takže se pravidelně natírej krémem na ruce s ochranným faktorem proti slunečnímu záření, abys inkoust ochránil/a.

3. Star

Hvězdičky jsou roztomilé samy o sobě, ale to, co dělá toto tetování tak jedinečným, je jeho zajímavé umístění.

4. Small butterfly

Máš opravdu, ale opravdu nízký práh bolesti? Vyber si tetování s jemnou linkou, které je méně bolestivé, protože jehla nemusí jít příliš hluboko.

5. Astrology related

Milovníci astrologie si mohou nechat své znamení vytetovat hned na několik způsobů.

Jak na tetování v létě? Tipy a triky od tatérky!

by @magdacizek

6. Meaningful Characters

Pokud se rozhodneš pro cizojazyčný znak, ujisti se, že opravdu znamená to, co si myslíš, že znamená.

7. White Ink

Pro bílé tetování se rozhodla například i Kendall Jenner kvůli své kariéře modelky, je totiž málo nápadné. Ale s bílým tetováním je to takhle: ne vždy bude vypadat bíle, někdy totiž může působit jako jizva. Takže bacha.

8. Quote

Pokud máš na mysli slovo či frázi, která tě oslovuje, její vytetování je skvělým způsobem, jak udělat svou kérku opravdu osobní.

9. Handwriting

I font je pro výsledné tetování důležitý, jelikož může udávat „mood“ tvé kérky. Chceš, aby tetování působilo romanticky? Zvol kurzívu. Nebo spíš hravě? Pak vyzkoušej rozházená písmenka.

S tatéry o tetování aneb tyhle kérky už jsou passé

by @yanhoechka

10. Small random designs

Kreativitě se meze nekladou. Vytetuj si cokoliv, co tě baví a přijde ti originální.

11. Capital Letter

Toto malé tetování je opravdu elegantní a nenápadné – všimne si ho jen ten, kdo skutečně dává pozor.

12. Tiny moon or sun

Umístění těchto malinkých tetování je game changer. Se správným výběrem místa může být i úplně prostá malůvka jedinečnou.

13. Leaf

Pokud hvězdy a měsíc nejsou podle tvého vkusu, můžeš zvážit tetování malého listu. Zajímavé na něm je, jak moc může být detailní a zároveň jemný.

14. Small dots and lines

Tečky mohou vypadat jako pihy nebo mateřská znaménka, přesto je na nich ale něco tajemného. Opět platí, že pokud se necháš tetovat na ruce, musíš počítat s tím, že tetování rychleji zešedne (ruce často používáš a často jsou vystavené slunci).

15. Ocean related

Milovníci vody si rozhodně mohou vybírat z velké škály inspirace. Tady je pro tebe pár speciálních kousků.