Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: IG @kidmurky / akeldama_tats / esco_zcc / nikkisaku

S tatéry o tetování aneb tyhle kérky už jsou passé

Trendy přejdou, ale kérky zůstávají. Ptáčci, znamení i realistické obličeje příbuzných. Zeptali jsme se pár tatérů i obyčejných smrtelníků na to, jaké kerky už jsou podle nich passé.

A to tvoje tetování, to má nějaký význam?

Tetování někdy možná význam nese, někdy je to prostě jen nesmyslná věc na kůži. Jedná se o způsob sebevyjádření a o něco, co se nám prostě líbí. Bohužel ale ať chceme, nebo ne, i kérky podléhají trendům a některé z nich už jsou dávno pryč.

"Co bude až nebude trap, kérky zůstanou" –Kapitán Demo

V redakci jsme se rozhodli vydat se do říše inkoustů a jehel, aby nám někteří tatéři i obyčejní smrtelníci prozradili, co jsou pro ně kérky, které by už dávno neměly spatřit světlo světa.

@myslimnateba

Každý má jiný styl, ale já bych si osobně na sebe nedal realistiku, protože bych se asi pozvracel. To je ale jenom můj pocit. Nejlepší tetování jsou rozhodně ta, která jsou úplně spontánní. Teď hodně frčí takový ten trashy style věci a hodně se vrací také 00's věci jako tribaly a tak. Nejhorší kérky jsou ale prostě ty realistické, třeba když si dá někdo vytetovat Terminátora.

@nadija_ink

Přijde mi, že nechat si vytetovat něco, co má hodně lidí, není úplně dobrý, ale je to každého kůže a jen jejich rozhodnutí, takže pokud si chtějí vytetovat nekonečno, růžičku nebo cokoliv, tak jim do toho nikdo nemůže kecat.

Mě ani nebaví takové věci tetovat, naštěstí moje klientela tahle tetování nechce. Přijde mi, že si tyhle věci tetují hlavně lidi, co nechtějí tolik tetování, chtějí jen něco malého a až moc tam cpou ten "hlubší" význam, takže pak si právě tetují věci jako "family" a tak...

@p__inking

Moje zbožné přání je, aby už konečně zmizely tribaly a taky všechna ta různá spojení růží, lvů a hodin. Už se na to nemůžu ani koukat. Naštěstí moji klienti po mně takové hrůzy vytetovat nechtějí.

@nebolito.tattoo

Mezi tetování, která už jsou nějakou dobu out, určitě patří podle mého názoru symboly nekonečna, kýčovité nápisy s datumy a tmavé realistické růže plácnuté na samostatné opuštěné místo. Nicméně se určitě najdou lidi, ke kterým to sedí, ale i tak už mi to v této době připadá poměrně nevkusné. Co se ale týče tetování, která se dělala docela často během posledních pár let a už jim vypršel čas, tak jsou to za mě nápisy na klíčních kostech, motivy z Harryho Pottera nebo silueta letadla jako symbol lásky k cestování.

A co na to obyčejní smrtelníci na Instagramu?