Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak na tetování v létě? Tipy a triky od tatérky!

Je teplo, postupně odhazuješ mikiny a přemýšlíš nad tím, že by ses v létě nechal/a zkrášlit vysněnou kérkou. Slunce a kérky si ale nemusí zrovna rozumět. Pojďme se zeptat tatérky.👇

Není sice úplně ideální se nechávat tetovat v létě, ale jestliže jsi zodpovědný/á a staráš se o své kérky, tak to hravě zvládneš! Tipy a triky pro tetování v létě od plzeňské tatérky @ayinpolvk!


Jakými pravidly se řídit?👇

PŘED TETOVÁNÍM

❌☀️ Nevystavuj svou kůži slunci, opálená kůže chytá mnohem hůř tetovací barvu, a to z toho důvodu, že tam, kde má být ink – v kožní vrstvě – je pigment z opálení.

Summer tattoo inspo👇


PO TETOVÁNÍ

🌥 Jak už bylo zmíněno, nevystavuj svou kůži slunci a vynech i koupačky, a to alespoň na dva až tři týdny po tetování. Tetování chraň před sluncem, krémem proti UVA a UVB záření, ideálně alespoň SPF 50+,

💦 Koupačky můžeš zahájit, až slezou stroupky.

🧴 Neopaluj se – pomáháš tím udržet své tetovaní stále syté, tetovací barvy pod slunečním zářením rychleji blednou.

🧼 Na tetování sahej vždy s čistýma rukama! Pamatuj – stále je to otevřená ranka, do které se muže cokoliv dostat, a nechceš řešit nějaké nepříjemnosti.

🧡 Tetování máš na celý život, a když si ho necháš dělat v létě, chce to více péče a starostlivosti. A jestliže se chceš koupat a opalovat, vydrž to a nech se potetovat až po létě.

První tetování?💌

Den s tatérem: plánuješ první tetování?

by @kulhak_


Tattoo inspo od celebrit👇

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.