Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Závodník F1 Fernando Alonso údajně randí s Taylor Swift

Fanoušci F1 teď žijí pro jeden jediný gossip, totiž že Fernando Alonso randí s Taylor Swift. Jako by se na trati a v backstage Formule 1 neodehrávalo dost dramatu…

Formule 1 je plná napětí, dramatu a spousty zákulisních skandálů. Pilot F1 Fernando Alonso, který letos závodí za Aston Martin, se ale rozhodl, že přileje olej do ohně. Údajně totiž začal nedávno randit s Taylor Swift a jeho fanoušci neřeší poslední dny nic jiného.

Fernando Alonso. Zdroj: Profimedia

Fernando i Taylor se oba před nedávnem rozešli se svými dosavadními partnery, a tak je románek mezi nimi nasnadě. Ani jeden rychle se šířící drby zatím nijak nekomentoval, Fernando ale velmi fikaně zvyšuje napětí, se kterým svět tuhle dvojici sleduje.

Na svém TikToku totiž zveřejnil nejdříve video, jak scrolluje na svém telefonu a následně se podívá do kamery a mrkne. V pozadí přitom hraje song Karma od Taylor. Před pár dny zveřejnil další TikTok, na kterém zvedá činky a ke kterému napsal „Im lifting 22’s😉“, čímž referoval na známý Taylořin song 22. Na konci videa opět mrkl na kameru.

Údajným románkem se už baví celý formulový svět. Komentátoři víkendové Velké ceny Ázerbájdžánu si neodpustili hned několik narážek a Fernandovi fanoušci jsou přesvědčení, že pár spolu opravdu randí. Uvidíme, jaký další TikTok Španěl dropne, bezpochyby bude znovu obsahovat odkaz na Taylor Swift.

F1 update: Velká cena Ázerbájdžánu

by @eevelka