Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Zápas o 100 tisíc. Je tu finále největší esportové ligy v Česku

Ve světě vyprodává arény a přináší vítězným týmům milionové odměny. Esport se ale stává čím dál populárnějším i v Česku. Největší esportový projekt rozdá v prize money na čtyři miliony korun. Jmenuje se Sazka eLEAGUE a právě teď můžeš sledovat první vrchol letošního roku.

5v5, mapa Mirage, AWP, pistolky, CT a teroristická strana. Že ti zmíněné termíny nic neříkají? Nevadí. Streamy provází pohotoví casteři a na konci jde vlastně o jediné – vyhrát co nejvíce kol. Divákům, kteří si někdy vyzkoušeli střílečky, se před očima rozjede vizuální podívaná s extrémně rychlými reflexy jednotlivých hráčů a strategickými nebo komunikačními dovednostmi.

Kdy jindy začít sledovat esport než teď

Na programu je finále tuzemské Counter-Strike ligy. Osm profesionálních organizací mezi sebou vedlo nelítostné bitvy, aby si pak mohly v duchu fair-play pogratulovat a vzájemně se podpořit. Counter-Strike je sice střílečka, duchem je ale sportovní disciplínou. Na konci cesty nakonec zbyly dvě pětičlenné sestavy, které si to rozdají o prize money v hodnotě 100 tisíc korun.

Titul obhajuje tým SINNERS, který spoléhá na ryze českou soupisku. Liberecká organizace je dlouhodobě v Counter-Striku nejúspěšnějším domácím hráčem a daří se jí relativně i na zahraniční úrovni. K „hříšníkům“ přestoupil na začátku sezony David Bílý aka forsyy a organizace se pořádně plácla přes kapsu. Vytasit musela přes milion korun. 

Nejdražší hráč CS:GO v české historii stojí přes milion. Matúš Šimko posílí tým Sampi

by SAZKA eLeague

Na druhé straně je tým, ze kterého forsyy do SINNERS přišel. ENTERPRISE bude hrát finále Sazka eLEAGUE podruhé v řadě. Na rozdíl od svých soupeřů má mezinárodní soupisku. V týmu jsou hráči z Bulharska, Rumunska a Slovenska. Vše můžeš sledovat na Twitchi eLEAGUE.cz.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.