Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Zajímavosti o tobě, které můžeš vyčíst z tvého birth chartu

Tvůj osobní horoskop neboli birth chart v sobě skrývá spoustu zajímavostí o tobě, pojďme se na ně podívat!

Jestli se zajímáš o astrologii, čteš horoskopy (a tarotskopy) a máš stažené astro appky jako Co-star, určitě znáš svůj birth chart. Pokud jsi ale stále nováček, možná nevíš, že birth chart neboli tvůj osobní horoskop, obsahuje spoustu informací o tobě, tvých životních cílech, ambicích nebo láskách. Ukazuje, kde se nacházely planety v čas tvého narození, a kromě planet v něm najdeš 12 domů. Každá planeta i dům vládnou jiné oblasti tvého života a po poznání celého birth chartu se o sobě můžeš dozvědět opravdu mnoho.

Tvůj osobní horoskop si můžeš zjistit na této stránce, nebo si stáhni jednu z astro apps: 👇

Co-Star, The Pattern nebo Nebula: nejlepší astro appky

by @elvihradilkova

Fun facts, které můžeš vyčíst z tvého birth chartu:

1. Tvé budoucí povolání

Pokud tápeš, kam v životě kariérně směřovat, tak se zkus podívat na tvůj desátý dům. Tomuto domu je přiřazený Kozoroh, který je známý pro svou cílevědomost, workoholismus a pracovitost. Desátý dům ukazuje smysl tvého života a tvé poslání. V tomto domě zjistíš vše o svých ambicích a kariéře. Např. Rak v desátém domě bude znamenat, že tvá budoucí práce by se měla týkat především lidí – takže budeš nejspíš pracovat mezi lidmi, budeš jim pomáhat či budeš ve službách.

Astrologie ti stoprocentně neřekne, jaké povolání budeš vykonávat, avšak tě může nasměrovat tím správným směrem a ukázat, kde můžeš zazářit a rozvíjet se.

2. Tvé sexuální úchylky

Dokonce něco tak choulostivého jako sexuální úchylky můžeš zjistit v birth chartu. K tomu se zaměř na osmý dům a Mars sign. Oba dva aspekty souvisí se sexem a naší temnější stránkou. Pokud máš například v jednom z aspektů Ryby, je možnost, že máš úchylku na nohy, lidé s pozicí Býka často ujíždí na škrcení a Blížence zase vzrušuje dirty talk. Detailněji si o tom můžeš přečíst na internetu, nebo se koukni na TikTok.

Dej nám vědět, jestli tě tohle téma zajímá a chtěl/a bys článek!

3. Jaké partnery přitahuješ

O vztazích se dozvíš skrze tvůj sedmý dům a Venus sign. Tématem obou aspektů horoskopu jsou vztahy, jakým způsobem miluješ a v neposlední řade, jak chceš být milován/a a koho tím pádem přitahuješ. Znamení, které máš v tomto domě, je znamení, které nejvíc přitahuješ a jeho kvality jsou ti blízké. Například, když se zde bude nacházet Štír, nejspíš půjdeš po bad boys/girls, po někom, kdo jde do hloubky a možná se zdá trošku tajemný.

Back to school outfits: Zodiac sign edition

by @elvihradilkova