Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co-Star, The Pattern nebo Nebula: nejlepší astro appky

Dnes mám pro tebe pár tipů na nejlepší astro appky, které by neměly chybět ve tvém telefonu.

1. CO-STAR

Appka Co-Star je už taková klasika a myslím, že ji má většina z nás. Pokud patříš mezi lidi, kteří se teprve začínají zajímat o astro a hledají přehlednou a aesthetic aplikaci, Co-Star je ideální volba!

Kromě přehledu tvého birth chartu ti aplikace každý den pošle „motto“ dne, do's, don'ts, v jaké oblasti života se ti bude dařit a ve které zase ne. Dále si zde můžeš přidat své přátele, podívat se na vaši kompatibilitu a rozbor jejich birth chartu (btw. add me: @elvihradilkova).

Co-Star používám už opravdu dlouho a vždy mě pobaví jejich denní horoskopy.

2. THE PATTERN

Jako další tu mám The Pattern. Tahle aplikace ti stejně jako Co-Star každý den pošle horoskop a na co by ses měl/a ten den zaměřit. Najdeš zde i svůj birth chart, avšak hodně zjednodušený. Co mi příjde na této appce super je, že ukazuje klíčová data a období ve tvém životě, kdy můžeš např. očekávat změnu, lásku, nové možnosti nebo třeba i problémy.

Nejlepší věc na The Pattern je možnost náhledu do přátelského nebo romantického vztahu s tvými přáteli, partnery a dokonce i celebritami! Tato možnost ti ukáže, jak moc se k sobě hodíte a kde jsou vaše silná a slabá místa. Já třeba zkoušela, jak moc jsem kompatibilní s Dua Lipou a vypadá to, že bychom byly opravdu besties! :D

Která aesthetic se k tobě hodí na základě tvého znamení?

by @elvihradilkova

3. NEBULA

Nebula je skvělá astro appka pro začátečníky. Najdeš v ní stručný a výstižný přehled o tvém znamení, živlu, birth chart, tvé životní číslo, šťastný kámen, barvu a mnoho dalšího. Aplikace umožňuje rozbor birth chartu, ale za příplatek. Zaplatit si můžeš i za výklady karet a astro rozbory od astrologů.

Dále Nebula nabízí každodenní horoskop, který je za mě velmi hezky zpracovaný. Můžeš zde i nahlédnout na kompatibilitu tvého znamení s jiným znamením!

4. SANCTUARY

Aplikace Sanctuary nabízí samozřejmě denní horoskop, ale jako bonus ti ukáže i tvou denní tarotovou kartu a krystal! Navíc se více zabývá tranzity a polohami planet v daný den, které mohou být těžší na pochopení, ale Sanctuary je vždy dobře zpracuje a vysvětlí energii daného dne.

Stejně jako Nebula ti Sanctuary nabízí možnost výkladu karet a astrologického rozboru od expertů za symbolickou cenu. V aplikaci najdeš i svůj birth chart a jeho podrobné vysvětlení zcela zdarma! I zde se můžeš podívat na kompatibilitu mezi znameními, která je přehledná a poměrně přesná.

5. CHARTS

Jako poslední mám pro tebe velmi jenoduchou astro appku Charts. Sice není tak esteticky propracovaná a nenajdeš v ní tolik informací jako například v Nebule nebo Co-Staru, zato je skvělá pro začátečníky.

Aplikace obsahuje tvůj birth chart, který ti planetu po planetě a astrologický dům od domu rozebere. K rozboru používá key words, takže tomu porozumí každý začátečník. Ukáže ti také tvou dominantní planetu, živel, znamení atd.

Stejně jako Sanctuary ti Charts každý den zobrazí polohu planet a co to znamená. Takže například, když se bude Merkur nacházet ve znamení Panny, budeš mít sklony k racionánímu myšlení, kritice, a to se může projevit ve tvém kariérním životě, reputaci a dlouhodobých cílech. Vše je opět v key words!

Používáš jinou astro appku, která mi tady chybí, a myslíš si, že stojí za zmínku? Přidej ji do diskuze pod článek!