Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Zablokuj si svého ex, je tady další obávaný Mercury Retrograde!

Poslední Mercury Retrograde v tomto roce klepe na dveře. Co od něj očekávat a co (ne)dělat?

Od 28. prosince do 18. ledna musíme všichni zatnout zuby, přichází totiž další Mercury Retrograde, tentokrát ve znamení Kozoroha. Pokud nejsi žádným nováčkem v astrologii, jistě víš, že tohle období je velmi obávané a většinou plné crazy energie.

Merkur se 6. prosince dostal do znamení Kozoroha, 28. prosince se začíná pohybovat retrográdně (proti směru své osy) a tuto dráhu dokončí 18. ledna. Takže měsíc a půl bude naše komunikace ovlivněna Kozorohem. Od 6. do 28. prosince to byl však pozitivní vliv. Naše komunikace s ostatními šla bez problémů a hádek, na většině věcí jsme se dokázali dohodnout. To ale končí právě 28. prosince.

Vše, co potřebuješ vědět o Mercury Retrograde

@elvihradilkova

V KOZOROHU?

Jelikož je Kozoroh znamením, které je perfektně organizované, ambiciózní a dbá na dobrý průběh své kariéry, v těchto oblastech se nám teď nemusí dařit. Čekej pokles motivace k učení a splňování úkolů, nulovou organizaci a pocit, že jsi ztracený/á v životě a nevíš, co dál. Pokud tě tyto pocity postihnou, pamatuj, že je to opravdu pouze období, které brzy přejde!

JAK TO BUDE S TVÝMI VZTAHY?

Co se týče lásky a mezilidských vztahů, Mercury Retrograde je perfektní příležitostí pro tvého/tvou ex, aby ti znovu napsal/a. Dávej si však pozor! Energie Merkuru je v tuto dobu zákeřná, tvůj/tvoje ex tě nejspíš nechce zpátky, jen touží po pozornosti a úletu. Nejlepší tip, který ti můžu dát, je, že takovým zprávám nesmíš naletět a musíš být opatrný/á! Pokud jsi ty v pozici, že chceš pozornost od svého ex nebo ex situationship, je skvělý čas jim napsat.

CO DALŠÍHO MERCURY RETROGRADE OVLIVNÍ?

Každý Mercury Retrograde s sebou nese problémy v komunikaci (v rodině, zaměstnání, ve vztazích...), problémy s elektronikou (telefony, auta...), časté ztrácení věcí, problémy s dopravou a ubytováním. Zkrátka cokoliv, co se může pokazit, má v tomto období větší šanci, že se pokazí.

Moje tipy:

  • Pokud se chytáš jet na důležitý meeting nebo zkoušku, radši vyjeď dřív. Nikdy nevíš, co se může stát, a ty přece nechceš přijít pozdě.
  • Než odešleš nějaký e-mail nebo zprávu, několikrát si je po sobě zkontroluj.
  • Peněženka, klíče, telefon! Dávej si pozor na své osobní věci, kamkoliv půjdeš.
  • V komunikaci buď upřímný/á a nechoď kolem horké kaše.
  • Neodepisuj své/svému ex!

Další Mercury Retrograde přijde až v dubnu, do té doby máš spoustu času se dostat z tohoto!