Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Worldpackers: Platforma, díky které se můžeš stát dobrovolníkem v zahraničí

Nevíš jak strávit gap year? Chtěl/a bys objevovat nová místa a zároveň získat zkušenosti? Přidej se ke komunitě dobrovolníků a cestuj po celém světě!

Worldpackers je platforma, která propojuje dobrovolníky s hostitely. Jako dobrovolník za poskytnutí svého času a dovedostí dostaneš na oplátku ubytování zdarma. Můžeš tak prozkoumat novou kulturu, naučit se cizí jazyk nebo mít pozitivní dopad na společnost nebo planetu.

Vyjeď na placenou stáž do EU, USA, Kanady či Singapuru

by @anettt.h

Základní informace:

  • Musí ti být více než 18 let
  • Můžeš se zúčastnit sám/sama, nebo s dalším parťákem
  • Musíš zaplatit poplatek za membership, který je platný jeden rok
  • Platforma pečlivě ověřuje své hostitele, takže se nemusíš bát o své bezpečí

Možností je opravdu hodně, můžeš pracovat na farmě, učit někoho cizí jazyk, tvořit content, vařit, starat se o děti a mnohem víc!

Jak s přihlásit?

Na stránce Worldpackers si vybereš balíček, který ti vyhovuje a zaplatíš poplatek za roční membership. Pak už se jen propojíš s hostiteli a pokud si tě někdo vybere, můžeš se vydat na cestu!

Nezapomínej ale, že se nejedná o dovolenou zdarma! Worldpackers experience je spíš o tom mít možnost přispět dobrovolničením ke změně ve společnosti. Musíš tak počítat s tím, že tě čeká nějaká ta práce, jsou to ale zkušenosti k nezaplacení, které se třeba na tvém VCčku budou neskutečně vyjímat!

Tak kam se vydáš dobrovolničit ty?