Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Wicked, nová Planeta opic nebo Michael CeraVe. Nejlepší trailery a reklamy z letošního Super Bowlu

Super Bowl je nejen sportovní svátek, ale také příležitost pro artists, celebs a značky, aby se ukázali a využili events který sleduje podstatná část USA.

Michael CeraVe

Skvělý internetový meme zakládající si na tom, že Michael Cera je ve skutečnosti zakladatelem značky CeraVe, dotáhla značka do dokonalosti svou reklamou během Super Bowlu.

Verizon x Beyoncé

Beyoncé ohlašuje novou hudbu prostřednictvím reklamy v collabu s Verizonem.

Kanye being Kanye

Ye využil svých 30 vteřin na reklamní spot natočený na telefon v autě. Promuje v něm Yeezy. Všechny produkty na e-shopu zlevnil o 20 %.

Super Bowl 2024: Pohádka Taylor Swift a Travise Kelceho se šťastným koncem

@adamsmetak_

The Fall Guy

Ryan Gosling, Emily Blunt a celá řada referencí. Akční komedie o filmovém kaskadérovi vypadá skvěle.

Cardi B a NYX

Americká rapperka se objevila v reklamě na lip plumper v rámci kampaně od NYX cosmetics. Krátký spot je součástí komunikační strategie, v níž značka upozorňuje na to, že produkt je určen na „zvětšování rtů, ne ničeho jiného“.

Adaptace muzikálu Wicked

Během Super Bowlu měl premiéru také trailer na filmovou adaptaci muzikálu Wicked, který vychází z legendárního The Wizard of Oz.

Deadpool & Wolverine

V novém traileru na třetí pokračování Deadpoola není zjevné, kolik času uběhlo od konce druhé části – ani to, zda jde skutečně o ty stejné verze postav, které v předchozím filmu vystupovaly.

Kingdom of the Planet of the Apes

Pokračování příběhu ze světa Planety opic se ujal režisér Wes Ball (The Maze Runner) a tentokrát nás bere do světa, kde opice už přebrali vládu na světem a lidé jsou pro ně lovná zvěř.

Despicable Me 4

Trailer na další pokračování Despicable Me si utahuje z AI generovaných obrázků, které vytváří mimoni a smějí se tomu, co vytvořili.

Historie stojí na Oreu

Všechny důležité momenty v historii rozhodlo rozpůlení sušenky Oreo – to je hlavní premisa milé reklamy vysílané během Super Bowlu.

Souboj o Doritos

Bojová scéna, automobilová honička a seniorky na skůtru. To všechno Doritos vložili do jedné minuty zábavou a akci naplněné reklamy.

A Quiet Place: Day One

Třetí díl výborné hororové série nás vezme do doby předtím než zemi ovládla monstra s extrémně vyvinutým sluchem.

Mimozemská návštěva, kterou jsme přehlédli

Pointou reklamy společnosti Squarespace je, že jsme natolik zahleděni do svých smartphonů, že bychom si nevšimli ani přistání mimozemšťanů – pokud bychom si o tom nepřečetli na internetu. Účinku a režíruje Martin Scorsese.

Buď kreativní s AI

Reklama od Microsoftu vnesla do Super Bowlu AI a její kreativní využití. V minutovém spotu se firma snaží prodat svůj chatbot Microsoft Copilot.

Walken je jen jeden

Napodobovat Christophera Walkena je zbytečné, protože originál je jen jeden.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.