Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Super Bowl 2024: Pohádka Taylor Swift a Travise Kelceho se šťastným koncem

Letošní Super Bowl zakončili vítězně Kansas City Chiefs. Největším příběhem celého zápasu byl ale závod o čas, který absolvovala Taylor Swift, aby stihla fandit svému příteli Travisi Kelcemu. And she made it!

Travis si po zápase zazpíval

Po zápase následovala oslava na hřišti, ke které se připojila i Taylor Swift s Donnou Kelce (Travisova matka) a zbytkem rodiny a blízkých přátel vítězného týmu. Ještě než se dvojice k sobě dostala, Kelce zazpíval svoji verzi Viva Las Vegas.👇

„Bylo to neuvěřitelné. To byla jedna z nejšílenějších věcí, které jsem zažila,“ řekla Swift Kelcemu poté, co se na hřišti našli a začali objímat. Oba tak zakončili neuvěřitelně úspěšný týden, kdy zpěvačka vyhrála dvě cenny Grammy a ohlásila nové album a Kelce zvítězil v Super Bowlu. „Cítím se jako na vrcholu světa. A je to dobrý pocit,“ řekl na tiskovce po zápase.

Place to be

Na utkání dorazila Taylor v doprovodu rapperky Ice Spice a zpěvačky Lany Del Rey. Na krku měla řetízek s číslem 87 (stejné nosí Travis Kelce na dresu) a spolu se svými kamarádkami s nepřehlédnutelným nadšením slavila každý bod, který Chiefs získali.

Na hřišti ale nebyly jedinými celebritami v hledáčku fotografů a fans. Na zápas dorazili také Blue Ivy, Jay-Z, Post Malone (který na začátku vystoupil), Lady Gaga, Justin a Hailey Bieber, Ariana Grande, Kim Kardashian, Kendall Jenner, Khloe Kardashian, Beyoncé, Blake Lively, Paul McCartney a mnoho dalších.

Half Time show s hosty ovládl Usher

Zápas je v první řadě obrovská show. Kdo jej nesleduje kvůli sportu, dívá se kvůli celebritám a nabitému programu, včetně proslulé Half Time show, na které letos vystupoval Usher. Na pódiu se k němu přidali Alicia Keys, Jermaine Dupri, H.E.R., Will.I.Am, Lil Jon a Ludacris. Celou show najdeš tady.

Protože jde o ostře sledovanou událost, využívají ji komerční firmy nebo filmová jako prostor pro reklamy. Na letošním Super Bowlu uvedly svou reklamu například BMW, Mountain Dew, Lindor, Google, NYX Cosmetics, Verizon (v níž Beyoncé oznámila nové album) nebo CeraVe a představili se v nich Beyoncé, Addison Rae, Ice Sice, Anthony Hopkins, Cardi B a další.

Svou reklamu si zaplatil i Kanye West, jak prostoru využil, se podívej níže.👇

Prostor pro propagaci každoročně využívají i zmíněná filmová studia. Letos jsme se dočkali trailerů na Deadpool & Wolverine, Kingdom of the Planet of the Apes, Inside Out 2, Wicked, Despicable Me 4, Monkey Man nebo A Quiet Place: Day One.

Čísla nelžou

Příběh Taylor a Travise dopadl šťastně, fanoušci a fanynky numerologie si tím ale byli jistí dopředu. Swift je známá tím, že má ráda číslo 13, a to se objevovalo úplně všude:

  • Super Bowl 58 (5+8=13)
  • Zápas se odehrál 11. 2. (11+2=13)
  • Soupeřem Kansas City byli 49ers (4+9=13)

V konečném důsledku rozhodovala připravenost a motivace týmů, ale trocha štěstí se hodí vždy – obzvlášť, když finále bylo 13. zápasem NFL, který v této sezóne Taylor Swift navštívila.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.