Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Behance TED 2019 - Bigger Than Us

Vypni Netflix, zapni TED talk

Miluju TED talky. Pokud si chci na chvíli odpočinout, ale zároveň se dozvědět něco nového, TED talk je správnou volbou. Výběr je však šíleně široký, což může být občas overwhelming. Proto bych ti v tomto článku ráda ukázala pár mých oblíbených videí.

Sam Berns: Philosophy for a happy life

Samovi diagnostikovali progeriu, nemoc, která způsobuje předčasný a urychlený rozvoj stařeckého vzhledu a typických chorob stáří. Bohužel se s ní pojí i zkrácená délka života.

I přes těžkou životní situaci si Sam užíval života, neklesal na duchu a výrazně zvýšil povědomí o své nemoci. V TED talku s námi sdílel pár bodů své filozofie šťastného života a já si myslím, že těch 12 minut poslechu opravdu stojí za to.

Petr Krejčík: Za hranicí komfortu

Petr odmítá jakýkoliv stereotyp a snaží se vypnout svého vnitřního autopilota, aby mohl vnímat svět z jiné perspektivy. Každodenně proto dělá věci, které nám mohou připadat trochu na hlavu. Jsou zvláštní a rozhodně ne komfortní, ale možná tě budou inspirovat.

Tim Urban: Inside the mind of a master procrastinator

Pokud neprokrastinuješ, tak před tebou smekám. Tim Urban je ale normální smrtelník, a tak se s prokrastinací potkává každý den. Tvrdí však, že je důležité přemýšlet nad tím, čím prokrastinujeme.

💪

UPGRADE your 20s!

@martinastrel