Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vojta Neymar4D ovládl hřiště Slavoje Vyšehrad, hokejisti na fotbalisty nestačili

V sobotu 7. května se na legendárním hřišti FC Slavoj Vyšehrad konal exibiční zápas mezi profesionálními hráči hokeje a fotbalu. Na trávníku se kromě bývalého reprezentanta Lukáše Váchy ukázaly i legendy TikToku Vojta Neymar4D a Ríša Mbambe.

Nejdříve vyzvali influencery, teď si hokejisté troufli i na kolegy s kopačkami. Na hřišti FC Slavoj Vyšehrad se v sobotu konal další exhibiční zápas, kde proti sobě nastoupili profesionální hokejisté pod vedením Vláďy Houšky z jihlavské Dukly a zástupci fotbalistů.

Za tým fotbalistů se navíc na hřišti ukázal i bývalý reprezentant Lukáš Vácha, v současné době hrající za Spartu „B“. Po jeho boku si pak zahrály i legendy TikToku Vojta Neymar4D a Ríša Mbambe a nutno podotknout, že tito dva se postarali o pořádnou podívanou.

Fotbalisté už od začátku exhibice, na kterou se přišlo podívat zhruba 1300 lidí, ukazovali, že jsou na trávníku prostě doma, a hned v prvních minutách vstřelili hokejistům gól.

Nutno podotknout, že hokejisté nedali po celý zápas fotbalistům nic zadarmo, ani to ale nezabránilo tomu, aby Ríša Mbambe protivníkovi vpálil dvě branky. Chybu obrany hokejistů potrestala i hvězda zápasu Vojta Neymar4D. Zápas tak nakonec skončil 5:3 pro hráče fotbalu.

Influenceři si zahráli fotbal s hokejisty. Jak utkání dopadlo a co na to účastníci říkají?

by @heyfomo.cz

Bylo to skvělý, bylo to náročný, byla to zábava, byla to show. My jsme do toho šli, udělali jsme si přípravu. Čekali jsme, až kluci dohrajou finále extraligy, chance ligy, stáhli jsme, co jsme mohli. Dopadlo to, jak to dopadlo, no," řekl po zápase kapitán hokejistů Vláďa Houška.

O tom, že Vojta Neymar4D patří v současné době k největším hvězdám TikToku, svědčí kromě toho, že má skoro 100 tisíc sledujících i to, jakou podporu celou dobu zápasu dostával od svých fanouškům. Když se mu ke konci zápasu navíc podařilo vstřelit branku, ani pořadatelé nedokázali zabránit desítkám fanoušků, kteří se chtěli alespoň dotknout svého fotbalového idola, vběhnout na trávník.

V jednu chvíli dokonce došlo k rozbroji mezi fanoušky a rozhodčím, který odpískal ofsajd, což se přítomným nelíbilo. Je ale pravdou, že Vojta si z ofsajdů příliš hlavu nedělal, ale tak co už, byla to přeci exhibice.

Bylo to náročný, bylo to těžký, ale jsem rád, že dneska přišli fanoušci. Sice jsem dal jenom jeden gól, ale i tak dobrý," sdělil po zápase Vojta Neymar.

Pořadatel zápasu a zároveň kapitán hokejistů Vláďa Houška navíc slíbil, že se v brzké době mohou fanoušci těšit na odvetné utkání na ledě, na kterém se už domluvil s Lukášem Váchou. Jediné, co zbývá, je, aby se Vojta Neymar naučil bruslit.

Podívejte se na pozápasové rozhovory:

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.