Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Věřím ve svého pána, Harryho Stylese – tohle jsou nejlepší covery na As It Was

1. listopadu uběhlo přesně 214 přenádherných dní od vydání hitu As It Was od Harryho Stylese. Tento popový klenot je tak mezi námi už přes sedm měsíců. Jelikož i já věřím v Harry Styles supremacy, pojďme si představit nejlepší covery právě na As It Was.

Harry As It Was vydal 1. dubna jako hlavní track z jeho třetího studiového alba Harry's House. Píseň napsal sám společně s producenty Kidem Harpoonem a Tylerem Johnsonem.

Track strávil na vrcholu UK Singles Chart deset týdnů, stal se tak zatím nejdéle se držícím singlem roku na prvním místě ve Spojeném království. As It Was se dostalo na vrchol hitparád v 35 zemích včetně Austrálie, Rakouska, Belgie, Kanady, Chorvatska, Dánska, Francie, Německa, Řecka, Irska, Litvy, Nizozemska, Nového Zélandu, Singapuru a Švédska.

Není se tak čemu divit, že tenhle popový klenot se dočkal i mnoha coverů. Pojďme si představit ty podle mě úplně nejlepší.

Harry Styles založil beauty značku, doručují do Česka!

by @dimitrapapadopoulu

Milky Chance

Němečtí Milky Chance nahráli cover na As It Was na své nejnovější album s názvem Trip Tape II. Dvojice hudebníků tracku dodala indie nádech a já mám chuť si to hrát u táboráku na kytaru.

Aime Simone

Aime Simone je písničkář původem z Paříže, kterého ale vychoval Berlín, což je na jeho tvorbě dost poznat. V dětství si prošel mnoha traumaty, se kterými se mu podařilo se vyrovnat právě pomocí hudby. Aime svou bolest vtiskl i do coveru As It Was a výsledek si prostě poslechni.

Harry Styles bojuje proti zbraním, neziskovce daruje milion dolarů

by @yanhoechka

Japanese

Ok, tohle je trochu nečekané, ale já to miluju. Japonský cover na As It Was, o kterém jsem nevěděl, že ho potřebuju slyšet. Chci sedět v Tokiu, jíst ramen a tohle mít ve sluchátkách.

Cover by Blanks

Každý, kdo poslouchá na YouTube covery, určitě Blankse zná. Tenhle kluk je zkrátka génius s hudebními nástroji v ruce. Předělat celou písničku za pouhou hodinu? Není problém.

PREP

V roce 2015 se čtyři členové PREP spojili, aby společně vystřihli hluboké groovy, které těží ze současného R&B a elektroniky, a zároveň se vracejí k jemnému, čistému zvuku konce 70. a začátku 80. let. V roce 2022 se spojili, aby vytvořili jeden z nejlepších coverů na As It Was.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.