Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vémola i Kozma znají své další soupeře! Bitvy OKTAGONU 44 se zapsaly do dějin německého MMA

OKTAGON dovezl do Německa show, na kterou v Oberhausenu dlouho nezapomenou! Diváci si užili večer plný napětí, emocí a MMA na světové úrovni. Československá organizace napsala další kapitolu svého příběhu na cestě být evropskou jedničkou v bojových sportech. Vítězové napínavých duelů se utkají s českými MMA hvězdami. S kým se v kleci setká Karlos Vémola nebo David Kozma?

Pavol Langer podruhé šokoval fanoušky OKTAGONU a z pozice outsidera porazil německého vikinga Alexandera Poppecka. Stal se tak prozatimním šampionem polotěžké váhy. Slovenský obr vyhrál na body, dva ze tří rozhodčí ho viděli zvítězit. Po velkou část duelu měl vážně pohmožděnou nohu, i přes to se držel svého známého hesla „dokud bojuješ, nemůžeš prohrát“ a dotáhl souboj do zdárného konce. Kromě prozatimního pásu šampiona vybojoval i vstupenku do boje s Karlosem Vémolou. Pokud Langer bude chtít titul sjednotit a stát se neoddiskutovatelným šampionem polotěžké divize, bude muset Terminátora porazit.

Langerova cesta za titulem šampiona je jedna z nejzajímavějších v historii organizace. Langer je velmi tichý a nevýrazný, MMA ho neživí a pracuje jako IT specialista. Poprvé se představil na turnaji OKTAGON 1, úplně prvním galavečeru této organizace, kde prohrál. Od té doby střídal výhry s porážkami a pro mnoho nových talentovaných bojovníků byl „pouhá“ zkouška, zda se přes něj do organizace dostanou, či nikoliv. Před nedávnem by ještě nikdo nečekal, že se zrovna on podívá na samotný vrchol divize a bude muset čelit jednomu z nejznámějších českých MMA zápasníků.

Více detailů o včerejším titulovém zápase najdeš v minulém článku 👇

Bitva o Vémolu! Na Karlose si brousí zuby bojovníci z první světové stovky

@davidvachalec

Svého soupeře zná i David Kozma

Finále miliónové pyramidy Tipsport Gamechanger se blíží. V turnaji zbývají poslední čtyři bojovníci a jejich karty jsou rozdány. Srbský zápasník Bojan Veličković včera porazil německého Kelta Christiana Jungwirtha, čímž si vysloužil místo v semifinále a čeká ho odveta s růžovým panterem Davidem Kozmou. Oba bojovníci se už v kleci jednou setkali. Před dvěma lety se utkali o pás šampiona welterové váhy. Na turnaji OKTAGON 29 Kozma zvítězil a ve čtvrtém kole Veličkoviće ukončil.

V souboji Kozma vs. Veličković 2 tentokrát nepůjde o pás šampiona welteru, ale o postup do finále Tipsport Gamechangeru, jehož vítěz si odnese v přepočtu přes sedm milionů korun. Kozma je po oznámení zápasu favoritem. Datum, kdy se semifinálový duel uskuteční, zatím OKTAGON neodhalil. V druhé části pavouka se o postup do finále porve řecký sparťan Andreas Michailidis a specialista na submise Louis Glismann z Dánska.

Kdykoliv však může dojít ke zranění či onemocnění jednoho z účastníků, a OKTAGON tak vkládá do rukou fanoušků divokou kartu. Diváci podruhé dostávají možnost poslat zpět jednoho z vyřazených bojovníků v roli náhradníka, který do pyramidy naskočí v případě, že někdo z výše zmíněných zápasníků nebude schopen do semifinále nastoupit.

Hlasovat pro Lucky Losera můžeš na odkazu níže: 👇

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.