Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

VELKÝ TAROTSKOP NA ROK 2023 PT. 2

Rok se s rokem sešel. Já tu mám pro tebe opět velký Tarotskop na nový rok. Co tě čeká v lásce, kariéře a jaký bude mít vibe tvůj rok? To se dozvíš v dnešním článku.

VÁHY: Sedmička mečů, Páže holí, Desítka pentaklů

Tvůj vibe v roce 2023: Je dost možné, že v průběhu roku 2023 zažiješ nějaký podvod, nejspíš bude z tvé strany. Kromě této nepříjemnosti však dostaneš spousty nových, originálních nápadů, vymyslíš nové možnosti a postupy a ulehčíš si s nimi rok 2023.

Láska a vztahy: Bude to jízda! V roce 2023 budeš mít ve vztazích o zábavu postaráno. Čeká tě pozitivní změna, takže pro nezadané – potkáš člověka ohnivého znamení, který zpestří tvůj rok, nebudeš se s ním nudit. Ani zadaní se nebudou nudit a jejich vztah se rozjede. S touto kartou si ovšem dávej pozor na nezávazný sex.

Kariéra a studium: V kariérní a studijní oblasti můžeš čekat stabilitu a spokojenost. Najdeš si práci/školu, která tě bude bavit a naplňovat. Druhá možnost je, že tě tvá stávající práce/škola začne ještě více bavit než doposud a najdeš se v ní. Obecně to nevypadá, že by tě čekalo něco špatného. Máš před sebou úspěšný rok.

Šťastné měsíce: duben, srpen, říjen.

Jak si znamení dekorují byt na Vánoce?

by @elvihradilkova

ŠTÍR: Zamilovaní, Trojka mečů, Čtyřka holí

Tvůj vibe v roce 2023: Hlavním tématem tvého roku bude láska a důležitá rozhodnutí. Nejspíš tě čeká velké morální dilema v oblasti lásky. Vybírej podle svého srdce. Více dospěješ, pro některé zde dokonce vidím odstěhování se od rodičů a osamostatnění se.

Láska a vztahy: Milostný trojúhelník! Právě tato nepříjemná záležitost na tebe čeká v roce 2023. Ostatní karty napovídají, že budeš ty ten/ta, kdo si bude vybírat mezi dvěma partnery/kami. Jenže na to pozor, nemusí to být taková „zábava“, jak se zdá. Ještě jednou zdůrazňuji, že by ses v 2023 měl/a řídit srdcem (a to nejen v lásce).

Kariéra a studium: Ve tvém kariérním/studijním životě to vypadá velmi nadějně. Firemní večírky, maturitní plesy a oslavy! Po celý rok budeš dostávat motivující úkoly, které tě budou velmi bavit a posouvat dál. Dále kolem sebe budeš mít skvělý kolektiv, co víc si přát?

Šťastné měsíce: leden, červen, prosinec.

Představení znamení zvěrokruhu: Zemská znamení

by @elvihradilkova

STŘELEC: Pětka holí, Císař, Král pohárů

Tvůj vibe v roce 2023: Vibe tvého roku je velmi aktivní. Nejspíš budeš hodně cestovat a sportovat. Kromě toho tě však čekají hádky a konflikty s mnoha lidmi v průběhu roku. Vlivem toho si možná vytvoříš i nepřítele!

Láska a vztahy: Rok 2023 pro tebe bude rokem stability, vytvoření žebříčku hodnot a nastavení si hranic. Zjistíš, co a kdo je pro tebe v lásce důležité a stojí za to. Pro single Střelce je zde i možnost stabilního vztahu. Zadaní si budou nadále užívat svého partnera. Moje rada zní, aby ses řídil/a raději rozumem než srdcem.

Kariéra a studium: Tvůj kariérní/studijní život se v roce 2023 bude ubírat více a více uměleckým směrem nebo se uměním budeš inspirovat. Také by se ti mohlo dařit v různých řemeslech a manuálních pracích. Co takhle začít nějaký small business s homemade produkty? Obecně tě čekají úspěšné časy.

Šťastné měsíce: březen, květen, červenec.

Představení znamení zvěrokruhu: Vzdušná znamení

by @elvihradilkova

KOZOROH: Poslední soud, Mírnost, Trojka holí

Tvůj vibe v roce 2023: Celý rok 2023 se ponese v duchu odpuštění, nápravy špatných činů a rozhodnutí z minulého roku a zpytování svědomí. Ze začátku roku se zastav a poohlédni se za rokem 2022. Až vše napravíš, přijde úleva a ty budeš moct začít novou životní etapu.

Láska a vztahy: Rok 2023 pro tebe bude velmi citlivým obdobím. Karta, která ti zde vyšla, se krásně hodí ke kartě předchozí. Čeká tě usmíření a vyříkání si záležitostí s někým, kdo hrál v minulosti roli ve tvém milostném životě. Neboj se promluvit si s přáteli nebo partnerem o intimních a citlivých věcech. Máš před sebou pěkný rok, co se týče lásky, neboj.

Kariéra a studium: Úspěšné a hezké časy očekávej i v kariérním/studijním životě. Na rok 2023 máš perfektní vyhlídky plné nových příležitostí, velkých odměn a uznání. Dosáhneš velkého úspěchu! Nic však není zadarmo, proto si celý rok dobře rozplánuj.

Šťastné měsíce: květen, srpen, říjen.

Představení znamení zvěrokruhu: Vodní znamení

by @elvihradilkova

VODNÁŘ: Pětka pohárů, Devítka pentaklů, Velekněz

Tvůj vibe v roce 2023: Tvůj 2023 vibe nebude tak úplně růžový. Většinu roku (nebo alespoň ze začátku) se budeš stále v myšlenkách vracet k roku 2022 a přemílat minulost. Rok 2023 se tak bohužel neobejde bez zklamání a smutných chvil. Ale neboj, po období smutku vždy vysvitne slunce.

Láska a vztahy: Nezadaní i zadaní Vodnáři prožijí rok 2023 po boku skvělého partnera, který jim bude parťákem a podrží je v těžkých chvílích. Je to nejspíše člověk zemského znamení nebo člověk finančně zajištěný. Tento člověk ti zlepší celý rok.

Kariéra a studium: V roce 2023 si najdeš práci/brigádu/školu, která ti bude dávat smysl a pocit naplnění. Obecně máš skvělé vyhlídky. Bude tě činit šťastným/nou, že můžeš dělat to, co tě baví. Tato činost bude pro mnohé Vodnáře v oblasti sociální (pomáhání lidem – psycholog, lektor) nebo léčitelské.

Šťastné měsíce: duben, červen, září

Hejtuju znamení aka co nemám ráda na jednotlivých signs

by @elvihradilkova

RYBY: Páže mečů, Královna holí, Rytíř pentaklů

Tvůj vibe v roce 2023: Pro tebe, Rybo, rok 2023 uteče jako voda a bude plný akce. Očekávej spousty nových nápadů a originálních myšlenek. Tvůj rok se také bohužel neobejde bez pár hádek, ale nebudou zas tak závažné. Kromě toho si také vyjasníš spoustu věcí a najdeš svou cestu.

Láska a vztahy: Na tenhle rok budeš, co se týče vztahů, vzpomínat celý život! Nezadané Ryby se dají dohromady s jejich osudovým partnerem a zažijí spolu opravdu crazy rok. 2023 bude ve vztazích opravdu bouřlivé období! Zadané Ryby obnoví jiskru jejich vztahu a také si neobvykle užijí. Ryby se tak mají na co těšit!

Kariéra a studium: Jdi pomalu a malými krůčky! Na nic nespěchej a netlač, úspěch přijde, jen chce trošku času. V pracovní/studijní oblasti to v roce 2023 půjde trošku těžko, ale to neznamená, že špatně. Chce to jen trpělivost. Pokud víš, že tě čeká nová práce/škola, tak to s energií tvých karet vypadá na správný výběr, budeš spokojený/á.

Šťastné měsíce: únor, červenec, říjen.