Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejbizarnější teorie o COVIDU-19

Tento týden jsme téměř překročili hranici patnácti tisíc nakažených a zdá se, že lockdown se blíží mílovými kroky. Pojďme se společně podívat na výběr těch nejbizarnějších teorií o COVID-19!

🗣Disclaimer: Jedná se o konspirační teorie, informace obsažené v článku nejsou v souladu s vědeckými poznatky o COVID-19.

🧐COVID-19 byl předpovězen už v roce 1981!

Kniha od fantasy autora Deana Koontze s názvem "Eyes of Darkness" předpovídá vznik biologické zbraně "Wuhan-400" (virus se rozšířil právě z čínské oblasti Wuhan). Další detaily říkají, že jej vytvořil člověk v laboratoři, může se přenášet i na zvířata a nepřežije moc dlouho sám o sobě na povrchu. Náhoda?

🔮Další predikce od média

Sylvia Browne vydala v roce 2008 knihu svých předpovědí, v níž popisuje, že se okolo roku 2020 začne globálně šířit nemoc podobná zápalu plic, která bude odolávat všem známým lékům. Zmiňuje i závratnou rychlost, jakou se virus bude šířit. To zní povědomě, ne?)

🦠Nicky Minaj varuje – po vakcíně ti otečou koule!

Rapperka se nezúčastnila letošního Met Gala. Není očkovaná. Důvod? Jejímu bratranci z Trinidadu otekla varlata a stal se impotentním. Nikdo nikdy ale nedokázal, že za to skutečně mohla vakcína. Na dramatičnosti situaci dodává také fakt, že bratranec měl prý pár týdnů do svatby, kterou ale kvůli nešťastné události v rozkroku ženicha zrušili. Heartbreaking.


🧬Ve vakcíně proti koronaviru je ďábelská molekula!


Tahle teorie je jedna z nejnovějších – na Twitteru se objevila v říjnu letošního roku. Za její šíření je zodpovědná Emerald Robinson, novinářka zabývající se děním v Bílém domě, tedy v sídle amerického prezidenta. Emerald jako zapřísáhlou křesťanku nenechal chladnou fakt, že ve vakcíně se nachází protein Luceferin. Lucifer = ďábel. Dále odkazuje na biblický Nový zákon, který nekončí ničím jiným než apokalypsou.


🪄Vakcína tě promění v magnet?


Teorie o tom, že nás Bill Gates vakcinací čipuje, jsou old news, ale to, že bychom se kvůli vakcíně mohli proměnit v živoucí magnety, je pro mě novinkou! Teorie od údajné doktorky Sherri Tenpenny tvrdí, že protein obsažený ve vakcíně obsahuje magnetický prvek –lidé, kteří jsou očkovaní, dokonce přidávali videa na internet dokazující toto tvrzení.


😷COVID-19 neexistuje

Konspirační teorie Alexe Jonese z Infowars tvrdí, že COVID ve skutečnosti neexistuje – tvrdí, že je pouhým nástrojem jakési globální elity sloužícím k ovládání našich práv a svobod. Ostatně nemusíme se dívat do zahraničí, na domácím poli také najdeme zastánce této teorie – mezi politiky. Poslanec Volný odmítá nosit roušku a dodržovat jakákoli opatření, protože nemoc podle něj neexistuje. Paradoxem je, že právě lidé, kteří existenci COVIDu popírají, často pomáhají k šíření nemoci kvůli ignoraci opatření.


Stay safe a nápady na konspirace, o kterých byste si chtěli přečíst příště, posílejte do DMs na @heyfomo.cz nebo na můj profil @magdacizek.🥰 Budu se těšit!

Víc konspiračních teorií?👀

Nejbizarnější teorie o Astroworldu

by @magdacizek