Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Stereogum

Nejbizarnější teorie o Astroworldu

O tragických událostech na festivalu Astroworld jste už určitě slyšeli. Co se přesně stalo, kdo za to vše může a měl by být Travis cancelled? To zatím nevíme a musíme si počkat na oficiální výsledky vyšetřování, nicméně TikTok má jasno.

🗣Disclaimer: Jedná se o konspirační teorie, ne reálné události.

1. Travis je ztělesněním zla

Travis v pátek ráno vydal songy pod názvem "Dystopia Pack" (FOMO explains: dystopie =  opak utopie, myšlenka fiktivní společnosti, která se vyvinula špatným směrem, má zásadní nedostatky).
Jeden ze singlů nese název Escape Plan (= únikový plán), což přijde některým TikTok creators jako špatný vtip vzhledem k událostem na festivalu, kde právě jakýkoli únikový plán chyběl.
Cover art vyobrazuje Travise jako "evil goblina" a creators věří, že symbolizuje to, co se skrývá v Travisovo nitru.

Zdroj: Stereogum
Co se vlastně stalo?

Tragédie na Astroworld: Osm mrtvých, stovky zraněných

by @krystof_v

2. Travis a Kylie zaprodali duši ďáblu

Kylie na Halloween postla fotku, kde je celá pokrytá krví, a vyvolala tak reakce, které fotku označily jako "demonic vibes". Fotka v kombinaci s tragédií na Astroworld prý není náhoda a události jsou propojené. Podívejte se sami:

3. Uctívání ďábla na festivalu

Grafika na plakátu Astroworld vyobrazuje oči a ruce, které údajně vysávají z lidí energii. Stejný set-up se pak objevil i na pódiu festivalu a lidé věří, že zemřelí návštěvníci byli obětováni vyšší moci.4. Needlespiking jako cover up?

Vyrojilo se také mnoho spekulací o tom, že security byli tzv. "needlespiked" – to je útok jehlou s omamnou látkou, po níž ztratili vědomí a nedokázali reagovat na špatnou situaci na festivalu. Needlespiking se ještě musí prošetřit a neví se, zda k incidentu skutečně došlo, nicméně na Redditu už se rozjíždí teorie o tom, zda útoky na security nejsou pouhou zástěrkou faktu, že byl festival špatně zorganizovaný.

Tohle jsou opravdu jenom konspirační teorie. Ať už bylo příčinou tragédie cokoliv, nic to nemění na tom, že o život přišlo osm nevinných lidí. Věříme, že případ bude řádně prošetřen a k podobným neštěstím už nedojde. Ani v Houstonu, ani v Praze, nikde na světě. Rapová scéna má lidi přeci spojovat.