Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tvůj guide, jak přežít Mercury retrograde (téměř) bez následků!

A je to zase tady, Mercury retrograde. Taky se vždy obáváš tohoto období? Mám pro tebe návod, jak ho přežiješ (téměř) bez následků.

Bohužel je tu opět čas, kdy se planeta Merkur dostane do retrográdního pohybu. Tohle není žádnou novinkou pro milovníky astrologie, ale pokud ještě nevíš, co obávaný Mercury retrograde znamená, podívej se na tento článek:

Vše, co potřebuješ vědět o Mercury Retrograde

by @elvihradilkova

Poslední Mercury retrograde letošního roku nastane 13. prosince a bude ve znamení Kozoroha. Více o něm se dozvíš v úterním článku, stay tuned! Dnes ti představím guide, jak tohle náročnější období můžeš přežít a nezbláznit se z toho.

Zdroj: Pinterest

DÁVEJ SI VELKÝ POZOR NA FINANCE

Mercury retrograde v Kozorohu bude mít opravdu velký vliv na naše finance. Kozoroh je znamením, které je právě na finance a úspěch velmi zaměřeno, a retrográdní poloha Merkuru může dobrou business energii narušit. Zbytečně neutrácej za blbosti, co nepotřebuješ, a spíš si šetři. Dávej si také pozor, aby tě někdo neokradl! Obzvlášť v předvánočním období si dávej pozor, abys nenaletěl*a na podvodníka.

POČÍTEJ ZPOŽDĚNÍ V DOPRAVĚ A PRÁCI/ŠKOLE

Pro Mercury retrograde jsou typické problémy v dopravě. Nediv se, když budeš čekat hodinu v koloně nebo tvůj vlak přijede se zpožděním. Proto s tím počítej a vyjdi/vyjeď dřív. Dále můžeš narazit na zpoždění i ve škole a v práci, kdy někdo nedodrží slíbený deadline. Odevzdávej vše s předstihem nebo urguj ostatní pár dní před nastaveným deadlinem.

Zdroj: Pinterest

DON'T PLAY ANY GAMES

S obdobím retrográdního Merkuru se pojí i problémy v komunikaci. Můj tip je takový, abys byl*a upřímný*á a vyjadřoval*a se jasně. Neboj se říct pravdu. Don't play any games a nechoď kolem horké kaše, mohla by vzniknout nedorozumění. Taky si dávej pozor na to, co říkáš a píšeš.

CONTROL FREAK HAS ENTERED THE CHAT

Asi ti už bude jasné, že v období Mercury retrograde se nic nedaří a nikdo není safe. V tomto období máš tendenci být rozlítaný*á a dělat ukvapená rozhodnutí. Vše po sobě kontroluj– od poslané zprávy mamce po pracovní maily. Klíče, peněženka, telefon! To samé platí, když budeš někam vyrážet. Přece nechceš vyjet na výlet, do školy nebo na dovolenou bez peněženky či telefonu a uvědomit si to v půli cesty.

NEZAČÍNEJ NOVÝ VZTAH A ANI SE NEVRACEJ K EX

Mercury retrograde nám vždy přivolá někoho z naší minulosti, ať už je to ex přítel*kyně nebo situationship. To však v žádném případě není znamení, abys je vzal*a zpátky, právě naopak. Dále nezačínej ani nový vztah, s energií retrográdního Merkuru by nemusel vydržet dlouho.

Zdroj: Pinterest