Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Travis Scott
to teď nemá jednoduchý

Rapper po tragédii na Astroworld festivalu neprožívá zrovna nejlepší období. Co všechno se mu za poslední dobu přihodilo?

Cancelled vystoupení na Coachelle

Travise vyškrtli z oficiálního line-upu legendárního kalifornského festivalu Coachella, konajícího se v dubnu 2022, a to na základě on-line petice, která během krátké doby nasbírala přes 60 000 podpisů. I přes to, že bylo Travisovo vystoupení na festivalu schválené již v lednu 2020, organizátoři potvrdili, že na základě tragických událostí na houstonském Astroworld festivalu nemají na vybranou a jeho vystoupení zruší.

Co se stalo na Astroworld festivalu se dozvíš tady👇:

Tragédie na Astroworld: Osm mrtvých, stovky zraněných

@krystof_v

Astroworld dokument smazán hodiny po vydání


Streamovací platforma HULU vydala 1. prosince krátký dokument sledující právě události na festivalu Astroworld. Skládal se z rozhovorů, záznamů z koncertů a news coverage. Vydání dokumentu s názvem Astroworld: Koncert v pekle, šokovalo mnoho lidí, jelikož byl vydán jen tři týdny po zmiňovaném festivalu, rapper navíc odmítá přijmout zodpovědnost za celou událost.

Celý dokument je stále ke zhlédnutí zde.

Konec výroby Travisova signature drinku "CACTI"

Travis v březnu představil alkoholický nápoj CACTI, který se vyprodal během prvního týdne. Výrobce drinku, firma Anheuser-Busch, v pátek oznámil, že spolupráci ukončují a doufají, že fanoušci budou jejich rozhodnutí respektovat.


Posunutí releasu Nike sneakers


Nike x Travis Scott Air Max 270 Cactus Trails sneakers, jejichž release byl oznámen už loni a měly být k dostání na SNKRS App, se dočkaly odložení na dobu neurčitou. Nike ve svém prohlášení uvádí jako důvod odložení respekt ke všem, kdo byli postižení tragickými událostmi na Astroworldu. Odložen byl i release Air Max 1 x Cactus Jack sneakers.

Dior x Travis Scott

Collab "Cactus Jack Dior" měl navázat na existující kolaboraci mezi módním domem Dior a Travisem Scottem, který se již podílel na kolekci jaro/léto 2022. Nyní se spekuluje o tom, že nová kolekce, která má vyjít příští rok pod taktovkou Travise a Kima Jonese, nakonec nevyjde. Jedná se o neočekávaný PR problém a značka čelí těžkému rozhodování jen pár měsíců před vydáním. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet.

A jak se Travis vyjádřil k událostem na festivalu ve svém interview?👇👀

Dočteš se tady!

FOMOPICKS: Travis Scott, Viktor Sheen a KOJO

@dimitrapapadopoulu

I když si Travis teď prochází těžkým obdobím, co se týče spoluprácí, dá se očekávat, že to na jeho působení do budoucna nebude mít velký vliv. Ostatně jeho album Astroworld od festivalu hitlo bezmála 17 milion streamů a to je řeč o těch nižších odhadech. Prodeje alba se také rapidně zvýšily a například Spotify stále umělce promuje ve svých playlistech a výběrech, tragédii navzdory.