Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Top 5 vánočních filmů na Netflixu

Pomalu se blíží čas naladit se do vánočního moodu, tak proč ne třeba zhlédnutím vánočních filmů!

Věděl/a jsi, že si na Netflixu můžeš zaškrtnout žánr holidays, a dostaneš se přímo k seznamu vánočních filmů? Tak jednoduché to je! Tady máš pár tipů na to, co stojí za zhlédnutí:

Falling for Christmas

Asi nejočekávanější novinka letošního roku s Lindsay Lohan v hlavní roli je konečně na Netflixu. Lohan, jakožto herecká ikona nultých let, ohlásila comeback na naše obrazovky, a tenhle film se dokonce na chvíli dostal na první netflixovskou příčku! Česky Vánoce na spadnutí mají na ČSFD sice jen 44 %, ale jestli patříš mezi fanoušky Lindsay Lohan, dej tomu šanci. Uvidíš příběh rozmazlené holky, která po pádu na lyžích ztratila paměť.

Netflix začne v roce 2023 účtovat poplatky za sdílení hesel

@markysuch

Christmas with You

Další novinka, tentokrát o dívce, která si ke svým patnáctinám přeje trošku netradiční dárek – chce se setkat se svým popovým idolem. Hlavní roli romantické komedie ztvárnila Aimee Garcia, známá třeba ze seriálu Lucifer v roli Elly Lopez. Vánoce s tebou mají na ČSFD taktéž 44 %.

Scrooge: A Christmas Carol

Mám pro tebe i jednu animovanou novinku. Vánoční příběh lakomce Scrooge pochází už z roku 1843, kdy vznikla Vánoční koleda od Charlese Dickense. Od té doby jsme mohli vidět nespočet filmových ztvárnění. Tenhle pohádkový muzikál přistane na český Netflix 2. 12., ale na trailer se můžeš podívat třeba hned:

How the Grinch Stole Christmas

Moje oblíbená klasika z roku 2000, ke které snad není třeba dalších slov. Jen podotknu, že jestli jsi Grinche, největšího odpůrce Vánoc, ještě nikdy neviděl/a, letos máš šanci to napravit! Legendární Jim Carrey ti zaručí skvělý zážitek. Na ČSFD tenhle film sklízí 61 %, ačkoliv by si podle mě zasloužil víc.

The Polar Express

Na závěr ještě jeden animák z roku 2004, který mě jako malou nechával s otevřenou pusou sedět před telkou ještě po jeho skončení. Vznikl totiž pomocí techniky motion-picture, kdy za animovanými postavami stojí skuteční herci, v tomto konkrétním filmu třeba Tom Hanks. Příběh vypráví o klukovi, který jedné noci nastoupí do vlaku na severní pól a na cestě prožije nesmírné dobrodružství. Polární expres má z našeho seznamu nejvyšší hodnocení, a to 66 % na ČSFD.