Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Netflix začne v roce 2023 účtovat poplatky za sdílení hesel

Používáš s kámošema Netflix na jedno heslo a střídáte se ve sledování? Asi tě zklamu, tohle už totiž od nového roku nepůjde.

Streamovací gigant Netflix oznámil, že navýší měsíční předplatitelskou cenu uživatele o další poplatek, pokud sdílí heslo k účtu s těmi, kteří nežijí ve stejném domě.

V dopise akcionářům Netflix mimo jiné uvedl, že má společnost v úmyslu spustit v roce 2023 „podúčty dalších členů“, které budou vyžadovat, aby uživatelé platili další poplatek za přístup přátel a rodinných příslušníků k jejich účtu.

Netflix ještě neoznámil, jakých regionů se to přesně bude týkat, ale společnost už tento zásah proti sdílení hesel pomalu zahájila, a to v Chile, Peru a Kostarice.

Netflix by mohl být levnější, ale s reklamou

@eevelka

Přesná cena poplatku za porušení zatím nebyla uvedena, ale odhaduje se, že bude činit okolo 3 až 4 dolarů.

Přemýšleli jsme o tom, jak jsme službu postavili, a že jsme zákazníkům poskytli dostatečnou flexibilitu, ale nechceme už dál vidět nekontrolovatelné zneužívání.
John Stankey, generální ředitel AT&T

Podle průzkumu z března, který byl proveden Leichtman Research Group, v současnosti sdílí své přihlašovací údaje odhadem jedna třetina amerických předplatitelů Netflixu.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.