Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TOP 5: NEJLEPŠÍ HRY, KTERÉ VYCHÁZÍ V ČERVNU

Červen tentokrát přináší pestrou paletu herních titulů pro všechny platformy. Ať už jsi fanoušek hororových klaunů z vesmíru, nebo máš raději epické bitvy v mezihvězdných arénách ze světa Star Wars, vývojáři si pro nás připravili pořádné pecky. Tohle je výběr pěti nejočekávanějších her, které si můžeš tento měsíc zahrát. Jednu z nich dokonce úplně zdarma!

5. KILLER KLOWNS FROM OUTER SPACE

Toužil jsi někdy po bláznivé hře plné hororových klaunů? Já taky ne, ale plánuju to vyzkoušet! Killer Klowns from Outer Space: The Game je akční hororová řežba z pohledu třetí osoby, kde se utkáš s hordami šílených mimozemských klaunů, kteří napadli vesnici Crescent Cove. Hra je inspirována kultovním filmem z roku 1988 a slibuje zábavnou hratelnost plnou akce, napětí i humoru.

Zdroj: IllFonic & Teravision Games

Co může být lepší než vraždit klauny z vesmíru? Vraždit je s kámošema! Hra nabízí kooperativní režim až pro tři hráče, ve kterém si budeš vybírat z různých postav lidí i klaunů, kteří se musí navzájem pozabíjet neobvyklými zbraněmi a mimozemskými schopnostmi. Ideální hra pro všechny, kteří si chtějí užít nenáročnou zábavu s béčkovým humorem a hromadou bouchaček... pokud teda nemáš fóbii z klaunů.

Hra bude k dispozici od 4. června na PC, konzolích Playstation 4 & 5, Xbox Series X a Xbox One.

Zdroj: IllFonic & Teravision Games

4. DESTINY 2: THE FINAL SHAPE

Poslední bitva se blíží! Destiny 2: The Final Shape je rozsáhlé rozšíření pro hru Destiny 2, které přináší epické finále ságy Light vs. Darkness. Hráči se utkají s mocným bossem The Witness a budou muset využít všechny své síly, aby zachránili osud lidstva.

DLC navíc přinese hromadu nových zbraní, brnění a exotické předměty s unikátními vlastnostmi a vzhledem. Veterány hry pak potěší vylepšený endgame systém s novými výzvami a odměnami, které budou zahrnovat raidy s Master obtížností a další aktivity pro ty nejnáročnější.

Poslední kapitola příběhu Destiny 2 bude k dispozici od 4. června na PC, konzolích Playstation 4 & 5, Xbox Series X a Xbox One.

Zdroj: Bungie

3. STAR WARS HUNTERS

Souboj lovců odměn na život a na smrt právě začíná, a to zcela zdarma! Star Wars Hunters je mobilní free-to-play akční multiplayerová hra z pohledu třetí osoby, která se odehrává v předaleké galaxii po pádu Galaktického impéria. Ujmeš se role jednoho z ikonických lovců odměn, na kterého čeká nespočet týmových bitev v arénách napříč ikonickými planetami ze světa hvězdných válek.

Zdroj: Lucasfilm Games & Zynga

Star Wars Hunters je ideální hra pro fanoušky série, kteří si chtějí užít rychlou akci na cestě do školy nebo práce. Čeká na tebe pestrý výběr ikonických postav a mnoho herních módů, které si můžeš zahrát až se čtyřmi přáteli.
Hra bude zdarma ke stažení od 4. června na Nintendo Switch, iOS a Android.

Zdroj: Lucasfilm Games & Zynga

2. V RISING

Oblíbenou akční survival hru s prvky RPG si v červnu konečně užijí i hráči konzole Playstation 5! V této nečekaně zábavné novince se vžiješ do role upíra, který se probouzí po stovkách let spánku v temné a zdevastované verzi středověké Evropy. V Rising kombinuje prvky budování, craftingu a boje v dynamickém prostředí, kde denní a noční cyklus hraje klíčovou roli.

Zdroj: Stunlock Studios

Kromě multiplayeru nabízí V Rising také rozsáhlý otevřený svět plný různých oblastí k prozkoumání, od hustých lesů po opuštěné vesnice, kde můžeš naleznout potřebné suroviny k výrobě zbraní a předmětů nezbytných k přežití.

Obnovit moc upířího vládce budeš moct už 11. června na konzolích Playstation 5.

Zdroj: Stunlock Studios

1. ELDEN RING: SHADOW OF THE ERDTREE

Vydání nejočekávanějšího rozšíření tohoto roku je konečně tady! Hra roku 2022, Elden Ring, po více jak dvou letech od vydání obdrží rozsáhlé DLC s názvem Shadow of the Erdtree, ve kterém se hráči vypraví do úplně nové oblasti známé jako země stínů.

Zdroj: From Software

Shadow of the Erdtree navazuje na příběh Elden Ringu a nabídne hráčům možnost prozkoumat další zákoutí nemilosrdné mezizemě a ponořit se hlouběji do její mytologie. Ať už jsi ostřílený veterán žánru souls-her nebo úplný nováček, toto DLC slibuje zbrusu novou výzvu a spoustu hodin nového obsahu.

Více o Elden Ring 👇

Ocenění za hru roku vybojoval Elden Ring. Na paty mu šlapal God of War Ragnarök

@davidvachalec
Zdroj: From Software

Výprava do země stínů začíná už 21. června na PC, konzolích Playstation 4 & 5, Xbox Series X a Xbox One.

Kup mi battlepass!

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.