Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Top 5 míst v Praze, kde uplatníš studentskou MultiSportku

Věděl*a jsi, že MultiSport kartu můžeš mít i jako student*ka? Se čtyřmi vstupy na měsíc můžeš vybírat z pestré nabídky sportovišť. Ty nejoblíbenější z nich, které bys měl*a v Praze vyzkoušet, najdeš v článku.

Pokud studuješ na vysoké, bude tě MultiSportka stát 399 korun měsíčně. Díky ní získáš nárok na 4 vstupy za měsíc – vybírat si můžeš z pestré nabídky sportovišť. Můžeš také využít čtyři hodinové jízdy zdarma na sdílených kolech značek Rekola nebo nextbike.

Vybrané školy, jako je třeba Univerzita Karlova, VŠKK, nebo Metropolitní univerzita v Praze dokonce nabízí studentskou MultiSportku za zvýhodněnou cenu 349 korun. Celý seznam spolupracujících univerzit najdeš tady.

S MultiSportkou nemusíš podepisovat žádné závazné členství v posilovnách a nemusíš se upnout pouze na jeden typ tréninku. Každý vstup totiž můžeš využít na jiný typ aktivity či skupinové lekce, a tvůj pohyb tak bude mnohem pestřejší.

Top 5 míst v Praze, kde MultiSport kartu uplatníš

Form Factory

Síť posiloven, která má spoustu poboček po celé Praze. Kromě fajn fitka ale ve Form Factory můžeš navštívit i spoustu vedených lekcí. Vyzkoušet si můžeš třeba silové a HIIT tréninky, pilates, yogu, spinning, nebo LesMills lekce. V některých pobočkách navíc najdeš i saunu a bazén, ve kterých si po tréninku můžeš v klidu odpočinout, aniž bys doplácel*a cokoliv navíc.

Boulder V síti

Co takhle zajít si s kamarády nebo kamarádkami na lezeckou stěnu, a potom rovnou do baru? Boulder V Síti na Žižkově nabízí přesně tuhle kombinaci pod jednou střechou. Těšit se můžeš na 70 značených cest, které průběžně doplňují. Více se dozvíš u nich na webu.

Mood Yoga

Yogové studio Mood má pobočku v Holešovicích a v Karlíně. Můžeš si vybrat z Light nebo Deeep yoga lekcí vedených v češtině, nebo v angličtině. Bookni si svoji první lekci tady, a pořádně se protáhni.

Bazén hotel Olšanka

V tomto plaveckém bazénu máš s MultiSport kartou nárok na vstup po dobu 60 minut. Pokud si tedy chceš jít občas zaplavat a nechce se ti dojíždět na konec Prahy, tento bazén na Žižkově může být fajn varianta. Otevřeno je v pracovních dnech od 6:00 do 22:00.

Yoga Karlín

V tomto studiu můžeš vybírat z několika druhů yogy, jako je Hatha, Aštanga, Vinjása, Power nebo Yin yoga. Můžeš vyzkoušet různé lektory či lektorky a typy yogy a najít to, co vyhovuje právě tobě. Lekce jsou barevně rozdělené podle náročnosti. Jejich rozvrh najdeš na webu studia.

S MultiSportkou ale můžeš zkusit i další sporty, jako je laser game, squash, badminton, tenis a mnohem více. Kompletní seznam sportovišť, ze kterých můžeš vybírat, najdeš na mapě MultiSport.