Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na dárky pro milovníky kvalitního audia

Štědrý den je za dveřmi. My už tak máme jen posledních pár dní na sehnání dárků pro naše blízké. Pojďme se společně podívat na tipy pro ty, co nedokáží žít bez hudby.

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka jsou v dnešní době must-have každého milovníka hudby. Člověk se už nemusí zamotávat do dlouhých kabelů. Můžeš si jen v klidu užívat hudbu, kdykoliv a kdekoliv. Skvělé jsou například sluchátka Marshall Minor III, které nabízí výdrž až 25 hodin a technologii bezdrátového nabíjení.

Za zmínku určitě stojí také jejich větší sourozenec Marshall Major IV. Sluchátka vydrží dokonce až 80 hodin na jedno nabití a přinesou tu nejkvalitnější hudbu.

Pokud hledáš barevná sluchátka, tak s Happy Plugs Joy určitě nesáhneš vedle. V případě, že hledáš sluchátka pro sportovce, skvělé jsou například adidas Z.N.E. 01 True.

Marshall Major IV

3290,-

Marshall Minor III

2990,-

Happy Plugs Joy

1289,98

adidas Z.N.E. 01

1989,-

Tipy na dárky pro fitness lovers

by @luciezicklerova

Reproduktory

Nadšenci do hudby bezesporu ocení i reproduktor. Ať už na doma, na cesty, nebo třeba přímo na party. Marshall Emberton BT Black & Brass je skvělým bluetooth reproduktorem, který vydrží hrát až 20 hodin.

Skvělým parťákem bude také Marshall Stanmore II, který nabízí kvalitní poslech hudby na doma, a to především díky ikonickému zvuku.

A co na party? Na party určitě extra stylový boombox GPO Retro Manhattan, který potěší každého fanouška dobré muziky a retro věciček. Je hodně retro, ale nabízí moderní audio výbavu v podobě bluetooth, USB portu pro přehrávání i nahrávání, AUX In vstupu a portů pro připojení 2 mikrofonů. 

Marshall Stanmore II

7990,-

GPO Retro Manhattan

5231,-

Marshall Emberton

3990,-

Tipy na dárky pro TikTok girls

by @adelakutilova

DJ sluchátka

Máš ve svém okolí někoho, kdo se věnuje mixování hudby, popřípadě nahrává vlastní tracky? Zkus ho obdarovat DJ sluchátky s modulární konstrukcí s odkazem na ekologii. TMA-2 DJ, profesionální DJ sluchátka prověřená renomovanými umělci z celého světa.

AIAIAI TMA-2

5189,99

Gramofon

Gramofony jsou opět v módě. Zvuku vinylové desky se zkrátka nic nevyrovná. Crosley Cruiser Plus má kufříkový retro design, vestavěný předzesilovač a bluetooth. K zakoupení je hned několik barevných variant, a to ve velmi příjemné cenové dostupnosti.

Crosley Cruiser Plus

2329,-

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.