Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na dárky pro fitness lovers

Vánoce jsou skoro za dveřmi, a tak je nejvyšší čas shánět dárky. Jestli máš ve svém okolí nějakého milovníka fitka a sportu, tenhle článek se ti bude hodit.

Vybírat dárky může být celkem oříšek, ale pokud má daný člověk nějaký specifický zájem, je to hned jednodušší. Cvičení je dost individuální, ale existují drobnosti, které můžeš darovat a nic s nimi nezkazíš.

Shaker nebo láhev

Nevím, jak ostatním, ale mně rozhodně jeden nebo dva shakery nestačí. Dost často jsou oba v myčce, na dně mojí fitness tašky nebo prostě někde zahrabané. Jsem tedy ráda, když jich mám po ruce víc, a osobně je nenosím jenom do fitka, ale tahám je úplně všude. Jestli se ti nechce kupovat jen obyčejný shaker, zkus třeba malý barel.

DaFit barel

203,-

DaFit shaker

329,-

DaFit shaker

238,99

Oblečení do gymu

Pokud dotyčného dobře znáš a dokážeš vybrat věci, co se mu opravdu líbí, tak máš vyhráno, protože mu daruješ nejlepší dárek. Můžou to být trička, mikiny, legíny, cokoliv tě napadne. Je spousta e-shopů, kde můžeš vybrat kvalitní věci za dobrou cenu. Jestli si ale nejsi úplně jistý/á, zvol cestu poukázky, které spousta obchodů nabízí.

Co se týče značky, můžeš buď vybrat ty sám, nebo se zkus nenápadně zeptat na dotyčného oblíbenou. Já mám ráda třeba GymShark nebo Aktin, ty mají fakt skvělé sety!

Gym shark tričko

650,-

Aktin braletka

690,-

Aktin legíny

970,-

Rozhodně bychom neměli zapomínat ani na teplákovky, v nedávné době jsem objevila značku Virulent, a rozhodně to byla láska na první pohled.

Virulent mikina

2590,-

Virulent tepláky

1590,-

(Proteinové) Dobroty

Pokud se ti nechce pouštět do něčeho specifického, jako je třeba právě oblečení nebo vybavení, dobroty jsou ta nejlepší věc, kterou můžeš udělat svým blízkým radost. Vybírat můžeš z hotových balíčků nebo nakoupit podle chutí osoby, kterou budeš obdarovávat. Neboj, nemůžeš nic zkazit, nás potěší každá dobrota! :)

Nakupovat můžeš třeba tady: Aktin a GymBeam. Dále se podívej na profil systers. Mají krásné balení produktů, skvělé je i samotné složení.

Taška do gymu

Kdo by nepotřeboval jednou za čas novou tašku... Jestli tvoji kámoši nebo blízcí tu svoji nosí už nějaký ten pátek, nová může být super dárek. Tady bude platit pravidlo – čím větší, tím lepší, protože je do ní potřeba narvat opravdu hodně věcí.

Bjorn Borg sportovní taška

1440,-

Nike Gym club - sportovní taška

800,-

OYSHO wide pockets - sportovní taška

1299,-

Vybavení a wellness pomůcky

Kdokoliv rád sportuje, se celkově hodně věnuje svému tělu, takže jakákoliv wellness věcička je super. To se týče i pomůcek, jako jsou válečky, trhačky, pásky na zvedání, barbell pad a mnoho dalšího.

Super dárek jsou také Samsung Galaxy Watch5, které ti pomohou trackovat spánek, zdraví i náladu a pomůžou s plněním každodenních (nejen fitness) cílů!

Já bych ti doporučila třeba červené světlo, brýle na blokaci modrého světla, vonné tyčinky nebo cokoliv, co pomáhá zrelaxovat tělo po tréninku.

Galaxy Watch5 44mm

8190,-

Roller

559,-

Červené světlo

641,01

brýle proti modrému světlu

599,-

trhačky

99,-