Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Streetculture news

Novinky z módy, umění a hudby za uplynulý týden.

Sneakers

Louis Vuitton odhalil novou siluetu sneakersek určených na skate. To není úplně běžné, jelikož LV začal na skatovacích teniskách dělat, až když se do čela módního domu postavil Virgil Abloh. V minulosti sice měli ve svých kolekcích skateboardy, ale tenisky přímo pro tento sport chyběly, a to překvapivě i v kolaboraci LV x Supreme.

U tenisek ještě zůstaneme. Už tuhle sobotu 29. ledna se můžeš těšit na dlouho očekávané Air Jordan 1 "Atmosphere". Dostupné budou na aplikaci SNKRS od 9:00. V České republice je nabídl pouze TheStreets, nicméně raffle už mají bohužel uzavřený.

Art

Přesouváme se k umění. Daniel Arsham na svém Instagramu oznámil spolupráci s Pokémon animačním týmem, která trvá už dva roky. Epizoda, kterou společně vytvořili, bude k vidění už příští měsíc v japonském Tokiu.

Streetwear

Od umění k módě. Na internetu se objevuje více a více pánských doplňků od LV z backstage FW, který proběhl minulý týden. Pánská taška už je běžný streetwearový doplněk a LV udělal tentokrát skvělé kousky.

Víc z FW?👇

FW: FALL 2022 MENSWEAR

by @tomaspatava

Rap

A od světa módy do světa muziky. CA$HANOVA BULHAR vydal po menší pauze track s názvem SQUADRA AZZURA, ke kterému natočil klip plný dripu. Můžeme se těšit na nové album?