Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Starter pack moderní čarodějky (nebo čaroděje)

Svíčky, krystaly nebo tarotové karty? To, a ještě více by u sebe měl/a mít každý/á moderní čaroděj/ka!

Každá čarodějka a každý čaroděj by měli vlastnit pár základních věcí.

1. Krystaly

Asi nejužitečnějším předmětem pro každou moderní čarodějku a čaroděje jsou krystaly a kameny. Nejlepší je začít s pár základními a pak svou sbírku rozšiřovat podle potřeby nebo podle toho, ke kterému kamenu tě to zrovna táhne nejvíce. Mezi nejzákladnější kousky patří křišťál, měsíční kámen, jaspis, karneol, citrín, avanturín, sodalit, ametyst, tygří oko, růženín, hematit a onyx. Více jsem se o nich rozepsala v těchto článcích:

Základní kameny, které by neměly chybět ve vaší sbírce! pt.1

by @elvihradilkova

Základní kameny, které by neměly chybět ve vaší sbírce! pt.2

by @elvihradilkova

2. Svíčky

Svíčky jsou další věcí, bez které se jako správný/á čaroděj/ka neobejdeš. Umí naladit tu správnou atmosféru při meditaci, výkladu karet, manifestaci atd. V nejlepším případě bys měl/a mít od každé barvy jednu svíčku, ale postačí i univerzální bílá.

3. Manifestační deník

Do tohoto starter packu nesmím zapomenout zařadit ani manifestační deník, díky kterému si vymanifestuješ své největší sny. Samozřejmě se dá manifestovat i jinými způsoby, ale pomocí deníku je to podle mého názoru nejefektivnější.

Co je to manifestace a jak na ni

by @elvihradilkova

4. Vykládací karty

Co by to bylo za moderní čarodějku bez spolehlivých karet? Vykládacích karet je spousta druhů, od tarotu až po různá orákula. Já do začátku doporučuji koupit si ten nejzákladnější tarot a na něm se učit.

5. Vykuřovadla a vonné tyčinky

Vykuřovadla jsou skvělým nástrojem k vyčištění jakékoliv negativní energie. Za mě je nejlepší šalvěj,která má velmi specifickou vůni, takže nemusí vonět každému, ale je velmi účinná. Dále k vyčištění energie a navození správné atmosféry poslouží vonné tyčinky, které už voní o poznání lépe!

6. Knížky

Aby ses mohl/a neustále vzdělávat v tomto směru, měl/a by sis určitě pořídit i nějaké knížky. Já sama vlastním několik knížek o astrologii, kamenech, magii, čakrách, kartách a manifestaci. Kdykoliv si nebudeš s něčím jistý/á, nakoukneš do nich!

Co ještě by v takovém starter packu nemělo chybět? Dej nám vědět v diskuzi!